Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Gravure naar Adriaan van Ostade 1040
Gravure naar Adriaan van Ostade

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Houtskool tekening, F. Paalman 1096
Houtskool tekening, F. Paalman

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aquarel, Bertlund 1104
Aquarel, Bertlund

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Schilderij, jongen 1284
Schilderij, jongen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Reproductie, A. Gusteiger 1432
Reproductie, A. Gusteiger

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Reproductie Esscher 1487
Reproductie Esscher

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
3-Armige bronzen kandelaar 2260
3-Armige bronzen kandelaar

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
5 Diverse brillen 2291
5 Diverse brillen

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Aansteker + sigarenknipper 2297
Aansteker + sigarenknipper

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bruin krat divers 2301
Bruin krat divers

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bontjas, nerts 2314
Bontjas, nerts

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bordenrek 2321
Bordenrek

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, religieus 2331
Bronzen plaquette, religieus

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Diverse sieraden 2359
Diverse sieraden

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Handgesneden masker 2423
Handgesneden masker

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Spiegel 2477
Spiegel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Porseleinen lampevoet 2504
Porseleinen lampevoet

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Spiegel 2513
Spiegel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Spiegel en bordenrek 2514
Spiegel en bordenrek

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Weegschaal + Messing wandarm 2528
Weegschaal + Messing wandarm

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Weegschaaltje 2531
Weegschaaltje

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Popje, Freiberg 2730
Popje, Freiberg

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Louis Philippe stoel 4061
Louis Philippe stoel

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Stoelen 4213
2 Stoelen

Resultaat:

10 EUR