13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

Pop, K.W. (Konig Wernicke)
Startprijs 80 EUR

Bebe Jumeau
Startprijs 1.500 EUR

Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.

Paris Bebe, Jodin
Startprijs 1.150 EUR

Pop, Frans
Resultaat: 150 EUR

Kleine wandelwagen
Startprijs 80 EUR

Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.

Popje, Freiberg
Resultaat: 10 EUR

Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G

Pop
Startprijs 240 EUR

Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G

Paraplu
Resultaat: 40 EUR

Antieke kinderparasol met kant. ca. 1900, (weervlekjes) 70 cm Cond. G

Wasstelletje
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen poppenlampetstelletje in originele doos. 6 delig 20e eeuw, 28x20x6 cm., Cond.:G