13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

4 Munten
Resultaat: 30 EUR

Kavel van 4 Munten; 1x Maastricht Groot 1512 FR/FR-, 1x 2 Liards Luik Jan Thedoor Beieren FR/FR-, 1x Munt uit Luik z.j., en 1x onbekende munt.

1 Heller 1806 Hesse-Cassel
Resultaat: 15 EUR

1 Heller 1806 Hesse-Cassel FR-

1/2 Ecu 1690 Districten Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

1/2 Ecu 1690 ZF/ZF- Districten Frankrijk

1/4 Ecu 1691 Districten Frankrijk
Resultaat: 15 EUR

1/4 Ecu 1691 FR-/ZF- Districten Frankrijk

Blanc a la Couronne 15e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Blanc a la Couronne Lodewijk XI FR+/ZF

Blanc a la Couronne 14e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Blanc a la Couronne 14e eeuw Karel V ZF

5 Munten Districten Frankrijk
Resultaat: 30 EUR

5 Munten Districten Frankrijk; 1x 1 Decime 1814 BB FR-, 1x 1 decime 1815 BB ZF+, 1x Gros Tournois 13e eeuw ZF-, 1x Double Tournois 13e eeuw ZF- en 1x Double Tournois z.j. begin 17e eeuw FR-/ZF-

8 Munten Frankrijk Disctricten
Resultaat: 20 EUR

8 Munten Frankrijk Disctricten 1634-1706.

5 Munten Con. I en Con. II Oost-Rom.-Rijk
Resultaat: 20 EUR

5 Munten Constantius I en Constantius II Oost Romeinse Rijk 337-361 n.Chr. FR/ZF

Shilling 1887 UK
Resultaat: 10 EUR

Shilling 1887 United Kingdom PR

Penny 1862 + Farthing 1853 UK
Resultaat: 10 EUR

2 Munten United Kingdom; 1x Penny 1862 PR en 1x Farthing 1853/'52 ZF

15 Rondelles div. landen
Resultaat: 10 EUR

15 Rondelles div. landen, AE ZF

2 Pesetas 1889 Spanje
Resultaat: 30 EUR

2 Pesetas 1889 Spanje PR-, tikje op rand

2 Munten Spanje 1836-1866
Resultaat: 15 EUR

1x 5 centimes 1866 ZF-F en vermoedelijk een 2 maravedis 1836 ZF-/PR- (KM# 532.4). Spanje

2 Drachme 1883 A Griekenland
Resultaat: 15 EUR

2 Drachme 1883 A Griekenland FR/ZF-

5 Lepta 1845 Griekenland
Resultaat: 25 EUR

5 Lepta 1845 Griekenland ZF, beschadigd

1 Tepton 1834 Griekenland
Resultaat: 200 EUR

1 Tepton 1834 Griekenland FR/ZF

10 centimes 1832 België
Resultaat: 15 EUR

10 centimes 1832 België PR-

3 Munten België
Resultaat: 50 EUR

4 Munten België
Resultaat: 30 EUR

4 Munten België; 1x 1/2 Frank 1844 FR+, 1x 25 centen 1908 PR- (Ned. tekst), 1x 25 centen 1909 PR+, 1x 20 cent 1853 FR/ZF en 1x

44 Munten België
Resultaat: 35 EUR

44 Munten België waaronder; 1x 50 centimes 1918 PR, 1x 50 cent 1907 ZF-/PR en 1x 1/4 Frank 1844 FR/FR+

Diverse munten Frankrijk
Resultaat: 20 EUR

Diverse munten Frankrijk waaronder; 1x 1 sol an 2 1793 D FR en diverse overige munten

11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije
Resultaat: 45 EUR

11 Middeleeuwse munten Oostenrijk-Hongarije voornamelijk deniers, gemiddeld in mooie kwaliteit.

3x 10 rappen Zwitserland 1918-1957
Resultaat: 10 EUR

3 Munten van 10 rappen Zwitserland; 1x 1918 ZF, 1x 1939 PR/FDC en 1x 1957 FDC-