13. Juliveiling 2012

Veiling op vrijdag 20 juli 2012 van 02:00

6 Gravures, 18e eeuw 1387
6 Gravures, 18e eeuw

300 EUR

Schilderij, Jacobsen 1433
Schilderij, Jacobsen

300 EUR

Schilderij, naar Wouterus 1103
Schilderij, naar Wouterus

275 EUR

Antieke Atlas van China + kaart 1459
Antieke Atlas van China + kaart

275 EUR

Ingekleurde ets 1064
Ingekleurde ets

270 EUR

Schilderij, naar Opdenhof 1128
Schilderij, naar Opdenhof

270 EUR

Franse School 1312
Franse School

260 EUR

Groot schilderij, dorpsgezicht 1053
Groot schilderij, dorpsgezicht

250 EUR

Litho, Corneille 1976 1196
Litho, Corneille 1976

250 EUR

Schilderij, Pit van Loo 1217
Schilderij, Pit van Loo

240 EUR

Schilderij, panoramisch 1318
Schilderij, panoramisch

240 EUR

Heyboer, danseres 1149
Heyboer, danseres

230 EUR

Schilderij, jacht concours 1140
Schilderij, jacht concours

220 EUR

Schilderij, romantische voorstelling 1137
Schilderij, romantische voorstelling

210 EUR

W.J. Pasman 1014
W.J. Pasman

200 EUR

Onduidelijk gesigneerd, danseres 1297
Onduidelijk gesigneerd, danseres

200 EUR

Schilderij, Jan v.d. Hurk 1340
Schilderij, Jan v.d. Hurk

200 EUR

Wintergezicht, 20e eeuw 1371
Wintergezicht, 20e eeuw

200 EUR

van Trirum, poezen 1491
van Trirum, poezen

200 EUR

Wilton, bloemenverkoopsters 1519
Wilton, bloemenverkoopsters

200 EUR

J. van Loope 1444
J. van Loope

180 EUR

Ikoon, 3 heiligen, voor 1830 1507
Ikoon, 3 heiligen, voor 1830

180 EUR

A. Höppner 1442
A. Höppner

170 EUR

H.X. Lager 1062
H.X. Lager

160 EUR