Peter von Halm (1854 - 1923 Duitsland), ets op papier, interieur van een smid 17x24cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Twee oude Satsuma figuren 1e helft 20e eeuw., 1x Geisha en 1x Boedha. Handbeschilderd en gouddecor. 13x9x6cm., 25.5x8x10cm. Cond.:G
Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M
W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G
W.J. Unger (of Ager?) Duitse school, olieverf op linnen, Zwitsers berglandschap. Stukjes verf af 100x79cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 Duitse school, olieverf op paneel, Duits berglandschap met berghut 76x56cm. Cond.: G