Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

8 Delen serviesgoed
Resultaat: 30 EUR

8 Delen Duits porselein serviesgoed gemerkt: Hutschenreuther Hohenberg Bavaria Stembler Zwickmann. 1x terrine,presenteerschaal en 6 borden. Cond.:G

Reservistenkruik
Resultaat: 150 EUR

Antieke Duitse keramieken reservistenkruik met prachtig tinnen deksel met leeuw en reservist erop. 12 comp.Kgl Baÿo 18 inft.ref Prinz Ludw.Ferdinand Zandman 1902-1904. Reservist Runkel. Met prachtige...

Pors. potje, zilv. deksel
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws porseleinen zwavelstokjes houder , met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf, deksel is van zilver. 10xØ7cm.

Keramieken vaas, Austria
Resultaat: 50 EUR

Prachtige keramieken vaas ca. 1930, gemerkt Turn by Teplitz Bohemen Austria nr. 7331. Zwarte parelrand en medaillons met vogel-, bloemen- en vlinderdecor 24xø21cm. Cond.: G

2 Sevres kopjes
Resultaat: 100 EUR

Twee Franse Sevres porseleinen kopjes 1e helft 19e eeuw met roze rozendecor en gouddecor 6,3xø7cm. Cond.: G

3 Borden
Resultaat: 15 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

4 Kopjes & 6 Schotels
Resultaat: 130 EUR

Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G

6 Borden koningshuis
Startprijs 25 EUR

6 Hollandse keramieken herdenkingsbordjes Koningshuis, 1e helft 20e eeuw.1x Wilhelmina 1898-1938, 1x Wilhelmina 1898-1938 6 september, 1x Beatrix 1938, 1x J.B. 1937,, 2x Wilhelmina portret Porseleinen...

Satsuma dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Antieke Satsuma keramieken dekseldoos, ca.1900, met Chinese kinderen decor, in goede staat. 7xø13.5 cm.

3 Chinese borden
Resultaat: 60 EUR

3 Chinees porseleinen borden, ca.1800, 2x diep. 2 x tuindecor divers (1x haarscheur en 1x minimale chip rand) en 1x decor van jonge Chinees met bloem (minimale randschade). Ø16.2 en Ø16.7 cm. Cond.:R/...

4 Chinese gemberpotjes
Resultaat: 60 EUR

Vier Chinees keramieken geglazuurde gemberpotten (groen) 18e-19e eeuw. In goede originele staat ca. 9xø10cm. Cond.: G

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 1e helft 20e eeuw met bloemdecor 14xø13cm. en 13,5xø13cm. Cond.: G

3 Chinese kommen
Resultaat: 35 EUR

Drie Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met blauw figurendecor in zeer goede staat 6xø11,5cm. Cond.: G

5 Delen aardewerk
Resultaat: 70 EUR

Vijf delen Duits steengoed 18e-19e eeuw; 4x kruiken met grip en 1x fles 20x29cm. Cond.: G

Aardewerk Corpus 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Heilig kruis 19e eeuw vuurverguld met aardewerken Corpus Christie 22x12cm. Cond.: G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee keramieken geglazuurde jugendstil vazen ca. 1900. Gedraaide vaas nr. 1317 met loopglazuur, flesvormige vaas met loopglazuur gemerkt met een engel (2 minimale chips )

Delfts wandbord
Resultaat: 40 EUR

Oude Delftse wandplaquette gemerkt:Porceleine fles,A.K. A.V. 146, 1e helft 20e eeuw met bloemen-, paradijsvogel- en vlinderdecor. In zeer goede staat. 26.5x29x1 cm.

Japanse vaas
Resultaat: 20 EUR

Japans porseleinen vaas 20e eeuw met vogel- en bloemdecor 24,5xø10,5cm. Cond.: G

Chinees keramieken figuur
Resultaat: 50 EUR

Oud Chinees keramieken figuur, voorstellend een Chinese vrouw met mand 1e helft 20e eeuw. geheel staand op houten losse voet (hoofd gelijmd) 43xø18cm. Cond.: R

Imari porseleinen schaal
Resultaat: 35 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse gelobte schaal met bloemendecor 9xø22cm. Cond.: G

2 Aardewerken dekseldozen
Resultaat: 30 EUR

Twee delen Maya Wildevuur; 1x porseleinen vaas "Burano" Schoonhoven keramiek 27x16x7cm. en 1x dekselbakje "Burano"Schoonhoven keramiek 6x13x13cm. Beide naar een schilderij van Maya Wildevuur Cond.: G

2 Keulse karaffen
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse steengoed schenkkruiken ca. 1800 in goede staat 33-36cm. Cond.: G

2 Keramieken plaquettes
Resultaat: 25 EUR

Twee Societe Ceramique Maestricht ovale onderzetters ca. 1900, handbeschilderd 24x16,5cm. Cond.: G

Jugendstil keramiek vaas
Resultaat: 50 EUR

Engels keramieken Jugendstil vaas met blauw en bruin glazuur, Engels gemerkt met bloemendecor 23xø10cm.