Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G
Twee oude Satsuma figuren 1e helft 20e eeuw., 1x Geisha en 1x Boedha. Handbeschilderd en gouddecor. 13x9x6cm., 25.5x8x10cm. Cond.:G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G
Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G
Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G
Drie delen Chinees aardewerk 1930; 1x porseleinen schaaltje met blauwe draak en vlechtwerk 16x18x9cm. , 1x trekpot met bont bloemendecor 12x18x13cm. en 1x keramieken bonbonschaal met vlechtwerk hengse...
Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...
Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G
Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G
Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G
Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U