Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vaas
Geen vanafprijs

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Zeus
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

2 Satsuma beeldjes
Geen vanafprijs

Twee oude Satsuma figuren 1e helft 20e eeuw., 1x Geisha en 1x Boedha. Handbeschilderd en gouddecor. 13x9x6cm., 25.5x8x10cm. Cond.:G

3 Delen steengoed
Geen vanafprijs

--

Amazone op paard
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vaas met deksel
Resultaat: 20 EUR

Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G

2 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Twee imari porseleinen 19e eeuwse sierborden; 1x hond met vlinders bij bloemen ø22cm., 1x bloemdecor met vogel ø21cm. Cond.: G

3 Imari pors. borden
Resultaat: 15 EUR

Drie goudimari porseleinen Japanse diepe borden 20e eeuw in goede staat 4xø15,5cm. Cond.: G

Aardewerken veulentje
Startprijs 10 EUR

Terracotta veulen, ontwerp Richard Uhlemeyer Hannover 1938 Duitsland 25x22x5cm. Cond.: G

3 Delen Chin. aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen Chinees aardewerk 1930; 1x porseleinen schaaltje met blauwe draak en vlechtwerk 16x18x9cm. , 1x trekpot met bont bloemendecor 12x18x13cm. en 1x keramieken bonbonschaal met vlechtwerk hengse...

3 Delen porselein
Resultaat: 10 EUR

Drie delen porselein 1e helft 20e eeuw; 1x grote porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met een roofvogel en letters ca. 1910 (gouddecor en bloemmotief) 6x35x23cm. 1x koekjesschaalø25cm. en 1x KPM sc...

Gouda Holland karaf
Startprijs 10 EUR

Gouda Zuid Holland plateel schenkkan met magnolia decor ca. 1930 in zeer goede staat 21x17xø14cm. Cond.: G

Westraven tegel
Startprijs 10 EUR

Oude Hollandse keramiek tegel Westraven Utrecht. Ter herinnering aan een behouden terugkeer in het vaderland Band Nederland Indië 15x12,5cm. Cond.: G

Pors. dekseldoosje + schaaltje
Resultaat: 10 EUR

Oud beschilderd limoges porseleinen ei ø4,5cm. en een Steinbock-emaille beschilderd schaaltje (Austria) 20e eeuw 2xø5,5cm. Cond.: G

Vaas, Rusland
Startprijs 10 EUR

Vervallen uit veiling

Karaffenset + 2 kandelaars
Startprijs 10 EUR

Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...

Grote blauwe schaal
Resultaat: 10 EUR

Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G

Spaans pors. figuur
Resultaat: 10 EUR

Spaans porseleinen figuur van een meisje, gemerkt Miguel Requena Valencia 20e eeuw in goede staat 16x11x10cm. Cond.: G

4 Delen Hutschenreuther
Resultaat: 10 EUR

Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...

Openlucht tegel tulp
Resultaat: 25 EUR

Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)

Hutschenreuther schaal
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G

Glazen fruitschaal + Kop
Resultaat: 15 EUR

Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G

3 Imari borden
Resultaat: 20 EUR

Drie Japanse goudimari porseleinen sierborden met bloemen en drakendecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø21cm, ø31cm. en ø32cm. Cond.: G

Groot imari bord
Resultaat: 15 EUR

Bijzonder groot Japans goudimari porseleinen sierbord met tuindecor 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat ø46cm. Cond.: U