Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Art Deco klokken
Resultaat: 15 EUR

Twee Art Deco wandregelateurs ca. 1930, 1 gemerkt Yamato en 1 ongemerkt. Beide verkeren in ongerestaureerde redelijke staat 40x21x10cm. en 45x25x11cm. Cond.: G

2 Klokken 50-er jaren
Resultaat: 20 EUR

Twee 50-er jaren klokken; 1x wandklok van zwart hout met chroom (met veeropdraai) 31x31cm. en 1x bureauklok Junghans Meister met bronzen voet en kast 22x24cm. Cond.: G

Schoolklok
Resultaat: 10 EUR

Oude schoolklok met eikenhouten kast en slagwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat Cond.: G

Keramieken klok
Startprijs 15 EUR

Bruin keramieken geglazuurde klok met wekkeruurwerk. Voorstellend een brullende leeuw. Functies niet getest 26x24x8cm. Cond.: G

Spaarpendule
Startprijs 15 EUR

Grote Art Deco spaarklok ca. 1930, Groot Noord-Holland van 1845. Twee stukjes fineer missen, functies niet getest 19x22,5x7cm. Cond.: G

Sallander klok
Resultaat: 25 EUR

Oude Sallander wandklok met bronzen gietwerk, slagwerk en eikenhouten kast 54x24x19cm. Cond.: G

Grote Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude grote Zaanse wandklok met noten kast, slagwerk , bronzen gietwerk en atlas. In goede staat 63x25x17cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 25 EUR

Oud Sallander wandklokje met maanstand, mahoniehouten kast en bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw 48x24x14cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 25 EUR

Oud eikenhouten Zaanse klok 2e helft 20e eeuw met slagwerk en atlas 50x20x15cm. Cond.: G

Hermle regelateur
Resultaat: 20 EUR

Duitse grenenhouten Hermle regelateur 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x28x16cm. Cond.: G

Wereldklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G

Duivenklok
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse duivenklok,ca. 1960, gemerkt: Benzing Comatic, metaal met hamerslagverf, 15x15x10cm. Cond.:G

Bim Bam klok
Startprijs 25 EUR

Junghans BimBam regelateur met eikenhouten kast en geslepen glas in goede staat ca. 1920 77x32x16cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse klok met bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw met atlas in goede staat 49x20x15cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 25 EUR

Oude notenhouten Zaanse wandklok, gemerkt Warmink. Massief bronzen gietwerk 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x19x16cm. Cond.: G

Zaanse klok
Resultaat: 30 EUR

Oude Hollandse Zaanse klok met Atlas, wortelnoten kast, bronzen gietwerk en gewichten 2e helft 20e eeuw in goede staat 63x27x17cm. Cond.: G

Zaans klokje
Resultaat: 30 EUR

Grote oude Hollandse Zaanse wandklok (notenhouten kast) met bronzen gietwerk en atlas 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 62x26x16cm.

BimBam klok
Resultaat: 25 EUR

Oude eikenhouten BimBam wandklok ca. 1920, uurwerk ongemerkt in goede staat 76x31x19cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 35 EUR

Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, gemerkt: Manthe, met west-minster uurwerk. In zeer goede staat. 22x43x14cm.

Pendule
Resultaat: 30 EUR

Oude eikenhout fineer pendule, ca.1930, met westminster uurwerk. Art-deco met chroom sierwerk. 23x33x12cm., Cond.:G

Messing klokje
Startprijs 30 EUR

Oude messing tafelklok met batterijfunctie 2e helft 20e eeuw 26x18x15cm. Cond.: G

Bim Bam regelateur
Startprijs 30 EUR

Oude Bim Bam regelateur ca. 1930 met eiken kast in goede staat 78x33x18cm. Cond.: G

Sallander klok
Resultaat: 35 EUR

Oude Sallander Warmink wandklok met eiken kast en maanstand 2e helft 20e eeuw 53x25x17cm. Cond.: G

Regelateur klok
Resultaat: 45 EUR

Oude eikenhouten regelateur 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat met handbeschilderde wijzerplaat en gong 90x34x16cm. Cond.: G