Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G
Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U
Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G
Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G
Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R
Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G
Zes delen plated 20e eeuw; 2x fotolijst, 1x schaal bewerkt, 1x schaaltje 1929, 1x schaaltje met wapen, 1x schaaltje met glazen binnenbakje 10-25cm. Cond.: R-G
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G
Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U