Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Plated schalen
Startprijs 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

6 Plated ijscoupes
Resultaat: 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

Zilv. suikerklontjes-tang
Resultaat: 15 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

Zilveren zoutlepeltje
Resultaat: 15 EUR

Zilveren zoutlepeltje met aan voor- en achterzijde bewerkte steel ca. 6,7gr. L.: 7,5cm. Cond.: U

3 Sorbetlepels
Startprijs 15 EUR

3 Plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

3 Delen plated
Resultaat: 15 EUR

Drie delen plated 20e eeuw; 1x opengewerkte mand 3x17x11cm., 1x bewerkte dekseldoos 5x9x9cm. en 1x bewerkte luciferdooshouder 3x11x6,5cm. Cond.: G

Plated visbestek
Resultaat: 15 EUR

Antiek plated 2-delig visbestek in orignele cassette 29x11x3,5cm. Cond.: G

2 Delen plated
Resultaat: 15 EUR

Twee delen plated 20e eeuw; 1x 3-lichts kandelaar en 1x bewerkt tablet 25-45cm. Cond.: R

2 Zilveren zoutlepeltjes
Resultaat: 20 EUR

Twee zilveren zoutlepeltjes met verguld binnenbakje ca. 11gr. L.: 7,2cm. Cond.: U

Presenteer blad
Resultaat: 20 EUR

Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U

2 Flessenonderzetters
Startprijs 20 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

6 Delen plated
Resultaat: 20 EUR

Zes delen plated 20e eeuw; 2x fotolijst, 1x schaal bewerkt, 1x schaaltje 1929, 1x schaaltje met wapen, 1x schaaltje met glazen binnenbakje 10-25cm. Cond.: R-G

diverse modesieraden
Resultaat: 20 EUR

Vervallen uit veiling

Ronde schaal, zilv. overlay
Resultaat: 30 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

2 Zilveren lepels
Resultaat: 30 EUR

Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U

Zilveren opdienvork
Resultaat: 25 EUR

Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U

3 Delen zilver
Resultaat: 25 EUR

3 Delen zilver, bestaande uit twee drietandvorkjes uit 1942 van Van Kempen en een Theezeef. Cond. R.

Zilveren borstel
Startprijs 25 EUR

Antieke sterling zilveren borstel, jaarletter R, MT: GNRH 18,5x4,2cm.

2 Suikerscheppen
Startprijs 25 EUR

2 Zilveren suikerscheppen, waarvan een met roosmotief 835/000 en de andere met molen en Hollands tafereel in de bak. MT: D.de Jong,Groningen, begin 1900. L.13cm., samenca.42gr., Cond.:U

Schaal, zilv. overlay
Resultaat: 25 EUR

Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G

Zilveren lepeltje
Startprijs 30 EUR

Hollands zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte steel. Minervakopje M.Schoon hoven. Jaarletter: C:1937, L.15 cm., ca.20 gr., Cond.:U

Riem met slang
Startprijs 30 EUR

Onedele riem, 3 rijen , met slangenhoofd met stenen. ca 100 cm.

6 Lepels & Vorken Christofle
Resultaat: 30 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

Lepel en zilv. vorkje
Resultaat: 30 EUR

Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U