Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G
Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G
Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M
Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G
Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G
Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...
Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G
Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G
Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G
Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G
Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.
Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G
Oude hang-plafondlamp met porselein met bloemmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 45x48x39cm.
Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G
Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G
Bronzen medaillon op marmeren standaard, voorstellend Jezus met Maria, E. Dropfy? ca. 1920 10,5x8,1x1cm. Cond.: G
Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G
Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G
Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G
Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G