Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote hanglamp
Resultaat: 75 EUR

Antieke hangpetroleumlamp, ca.1890, jugendstil met bloemmotief., compositie metaal met 9 kaarskandelaars aan de armen. 60x70x65cm., Cond.:G

Chinees marmeren figuur
Resultaat: 10 EUR

Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G

3 Delen divers
Resultaat: 10 EUR

Drie delen klassiek 20e eeuw; 1x bronzen bewerkte emmer met hengsel 1556 (reproductie) 27x14x9cm, 1x tinnen empire stijl kandelaar 22xø10cm. en 1x tinnen kannetje 16x10xø8cm. Cond.: G

Trekbel
Resultaat: 10 EUR

Koperen wandbel met bronzen bel ca. 1900 naar 16e eeuws voorbeeld 27x16x15cm. Cond.: G

Lamp porseleinen voet
Resultaat: 10 EUR

Staande lamp met porseleinen voet en messing 20e eeuw (Limoges?), gelijmd 54xø30cm. Cond.: M

Miniatuur tafel, messing
Resultaat: 10 EUR

Aziatische messing tafel met opengewerkt blad, voorstellende twee duiven bij een druiventros 1e helft 20e eeuw. Blad is afschroefbaar 18xø20cm. Cond.: G

Tinnen bekers
Startprijs 10 EUR

Kavel diverse tinnen kannen en maatbekers; 1x set van 7 maatbekers Engeland (1e helft 20e eeuw?), 3x eikeltjeskannen (1x deksel los) 20e eeuw 4,5-20cm. Cond.: G

2 Jugendstil inktpotjes
Resultaat: 10 EUR

Twee aparte inkthouders 1e helft 20e eeuw; 1x roodkoper langwerpig met pennenbak en origineel glazen inktpotje (Art Nouveau) 25x7x7cm. en 1x Messing met twee flamingo's als pennenhouder 17xø14cm. Cond...

Mahonie lepeldoosje
Startprijs 10 EUR

Antiek mahoniehout fineer lepeldoosje met bandintarsia (inlegwerk), slotje mist verder in goede staat 4x11,5x6cm. Cond.: G

Windlicht
Resultaat: 10 EUR

Groot metalen windlicht 2e helft 20e eeuw met brons patina 44xø16cm. Cond.: G

Tafelstuk
Resultaat: 10 EUR

Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G

Kruisbeeld
Resultaat: 10 EUR

Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G

2 Schenkkannen
Startprijs 10 EUR

Twee Oosterse schenkkannen 20e eeuw, 1x met leder bewerkt 20x17cm. en 1x roodkoper 16x13cm. Cond.: G

2 Delen koperwerk
Resultaat: 10 EUR

Twee delen koperwerk 20e eeuw; 1x grote melkkan en 1x kolenkit 57-62cm.

Barometer
Startprijs 10 EUR

Oude barometer gemerkt Commodoor 2e helft 20e eeuw in goede staat 55x12x4cm. Cond.: G

Plafondlamp, porselein
Startprijs 10 EUR

Oude hang-plafondlamp met porselein met bloemmotief 2e helft 20e eeuw in goede staat 45x48x39cm.

Medaille Romania
Resultaat: 15 EUR

Medaille (onderscheiding) geëmailleerd republica Romania Socialista 5x9cm. Cond.: G

6 Benzine aanstekers
Resultaat: 10 EUR

Zes oude bezine aanstekers, functies niet getest ca. 6cm. Cond.: G

Bronzen medaillon
Startprijs 10 EUR

Bronzen medaillon op marmeren standaard, voorstellend Jezus met Maria, E. Dropfy? ca. 1920 10,5x8,1x1cm. Cond.: G

2 Heilige kruizen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G

Nebacetine pen
Resultaat: 10 EUR

Grote Nebacetine Lundbreck pen in zeer goede staat 22xø2,5cm.

Staand lampje
Startprijs 10 EUR

Oud staand beschilderd metalen tafellampje 2e helft 20e eeuw met matglazen kap in bloemvorm 49xø11cm. Cond.: G

Tafelstuk nikkel, pors. bak
Resultaat: 10 EUR

Oud nikkelen bewerkt tafelstuk met deksel, hengsel en porseleinen binnenbak 1e helft 20e eeuw 21x25x13cm. Cond.: G

6 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G