Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G
Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G
Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G
Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.
Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G
Beeld Pim Fortuyn, keramieken zuil met bronzen? figuur, 2e helft 20e eeuw. 30x8x8cm. Cond.:GF
Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G