Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen plaquette
Resultaat: 15 EUR

Bronzen plaquette Centre D'entrainement Commandeo, gesigneerd Drago 20e eeuw 8cm. Cond.: G

2 Uitgesneden beeldjes
Resultaat: 15 EUR

Twee Oosterse benen figuren 20e eeuw, vermodelijk Indonesië. 1 figuur heeft een stukje aangelijmd 16-17cm. Cond.: R-G

Art Deco beeld
Resultaat: 20 EUR

Art Deco figuur voorstellend 2 herdershonden (compositie metaal) gemonteerd op wit marmeren voet 20x45x10cm. Cond.: G

Masker
Resultaat: 20 EUR

Oud Oosters beschilderd houten masker 20e eeuw 16x13x8cm. Cond.: G

2 Bronzen boedha's
Resultaat: 65 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Beeld
Startprijs 20 EUR

Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.

Tekkel op onyx
Resultaat: 25 EUR

Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G

2 Beeldjes, Boedha
Resultaat: 35 EUR

Twee oude en/of antieke Oosterse bronzen figuren; 1x danseres 18x7x7cm. en 1x dansende boedha 18x12x6,5cm. Cond.: G

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

2 Bronzen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G

Comp.metalen figuur
Startprijs 30 EUR

Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G

Jugendstil buste
Startprijs 35 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Bronzen vogels op tak
Resultaat: 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

Corpus lindenhout, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Lindenhouten Corpus Christie 18e eeuw zonder armen 18x4,5cm. Cond.: G

Pim Fortuyn
Startprijs 40 EUR

Beeld Pim Fortuyn, keramieken zuil met bronzen? figuur, 2e helft 20e eeuw. 30x8x8cm. Cond.:GF

Antiek figuur, Athene
Resultaat: 80 EUR

Antiek figuur van de Griekse godin Athene ca. 1890 op marmeren sokkel, voet licht beschadigd H.: 47cm. Cond.: G

Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G

Bronzen schaal
Resultaat: 45 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat 24x21x5cm.

Bronzen schaal
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen jugendstil schaal met rozendecor, ca.1900. In goede staat. 28x21x4cm.

Buste jongen
Startprijs 50 EUR

Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G

Kleine grenen Corpus
Startprijs 50 EUR

Grenenhouten 18e eeuwse Corpus Christie, vermoedelijk Duitsland 19x15cm. Cond.: G

Ornament 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Groot 18e eeuws ornament in de vorm van een bloem (stuk mist) met restbeschildering 37x28x12cm. Cond.: G

Beeld, hond
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Beeld, vrouw op pilaar
Startprijs 50 EUR

Compositie metalen figuur op roodmarmeren voet ca. 1890, voorstellend een vrouw met luit, zittend op een zuil.Stukje van de vinger mist 35x10x10cm. Cond.: R