Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Modelauto's 1:18
Startprijs 10 EUR

Twee modelauto's 1:18; 1x (Maisto) 2000 DeVille en 1x (Gaincorp Products) Cadillac Collection CTS -V. Beide auto's in goede conditie

Speelgoedauto's
Resultaat: 15 EUR

Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...

Diverse schaalmodel auto's
Resultaat: 30 EUR

Kavel met ca. 35 schaalmodellen van auto's waaronder Bburage, Hotwheels, Rastar, NewRay etc. velen nog in originele doos en in uitstekende staat.

First Gear schaalmodel
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel (c) 1999 First Gear Peosta Iowa, replica 1949 international harvester 20x6x6,5cm. Cond.: G

Speelgoed steen
Resultaat: 15 EUR

Oude steen bouw speelgoed ca. 1900 Cond.: G

Kinder naaimachine
Resultaat: 15 EUR

Oude Russische metalen kinder naaimachine ca. 1960 in zeer goede staat 20x26x11cm. Cond.: G

Scooter Japans + spaarpot
Resultaat: 160 EUR

Twee delen blikken speelgoed. 1x Pigeon Japan scooter, 50e jaren (1 arm mist) 12x20x5.3 cm. en 1x spaarpotje :geld hierin gespaard wordt door 't pelikaantje bewaard (Erdal) reclame:Erdal beroemd door ...

Diverse tollen
Startprijs 15 EUR

Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Pontiac Bonneville Open Convertible. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 30 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1956 Mercury Montclair. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Sun Star schaalmodel auto
Resultaat: 15 EUR

Sun Star 1:18 schaalmodel van een 1959 Mercury Park Lane Hard Top. Inclusief originele doos en boekje. In nieuwstaat.

Steiff poes, Tabby
Resultaat: 15 EUR

Steiff poes "Tabby" nr. 1310 ca. 1950 met belletje en knopje in het oor Cond.: G

Schildpadpop Inge 29
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Mohair Steiff haas
Startprijs 15 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

Schilpadpop Inge 29
Startprijs 15 EUR

-

Duitse schildpadpop
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G

2 Stratego spellen 1947 en 1949
Startprijs 20 EUR

2 Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tevens...

4 Schaalmodellen 1:18
Resultaat: 20 EUR

Vier schaalmodellen 1:18; 1x (Norev) Lexus LS460 (mist 1 spiegel, barst in ruiten), 1x (Maisto) Thunderbird, 1x (AutoArt serie no. 0866) Lexus LFA (1 spiegel mist, wel aanwezig) en 1x Jaguar XK Conver...

Schaalmodel boot
Startprijs 20 EUR

Houten modelboot op voet in uitstekende staat 40x27,5x12cm.

Schildpadpop Inge
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G

Gelimiteerde teddybeer
Startprijs 20 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G

Schuco Mercedes (bouw)pakket
Resultaat: 40 EUR

(Bouw)Pakket van Schuco, Mercedes-Benz 190 SL. Deels in elkaar gezet, overige onderdelen waarschijnlijk allemaal aanwezig. Alles in originele verpakking inclusief cover.

Kinder serviesje
Resultaat: 40 EUR

Oud keramieken kinderserviesje ca. 1930 met kersendecor, gemerkt met een bijenkorf en nummers. Bestaande uit; suikerpot, melkkan, 6x plat bord, 4x diep bord, 1x klein kommetje, 1x grotere kom, 1x ovaa...