Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote ovale eikenhouten salontafel
Startprijs 10 EUR

Grote eikenhouten ovaalvormige salontafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 49x138x71cm. Cond.: G

Notenhouten hangkastje
Resultaat: 15 EUR

Hollandse notenhouten fineer hangvitrinekastje 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 70x68x17cm. Cond.: G

Tafel met tegeltjes
Resultaat: 15 EUR

Spaanse stijl tafel met gietijzeren verbinding en Fayence tegels op het blad. (beukenhout, donker gebeitst) 2e helft 20e eeuw 50x74x48cm. Cond.: G

Wortelnoten bijzettafeltje
Resultaat: 40 EUR

Wortelnoten fineer vierkante bijzettafel 2e helft 20e eeuw 52x75x77cm. Cond.: G

2 Stoelen, biezen zitting
Resultaat: 20 EUR

Twee Hollandse stoelen met biezen zitting; 1x eikenhout geribbeld 1e helft 20e eeuw en 1x iepenhout ca. 1900 71x42x44cm. en 68x42x42cm. Cond.: G

Ovale theetafel op wieltjes
Resultaat: 20 EUR

Engelse eikenhouten theetafel op wieltjes met etage ca. 1940 in zeer goede staat. Ovaalvormig 57x75x53cm. Cond.: G

Mahonie spiegel
Resultaat: 20 EUR

Mahoniehouten fineer 19e eeuwse spiegel (75x38cm.) met oud glas 108x57x82cm. Cond.: R

Grijs lederen fauteuil
Startprijs 20 EUR

Donkergrijs lederen fauteuil 2e helft 20e eeuw in goede staat. lichte cracele in rugleuning 92x77x100cm. Cond.: G

3 Biedermeier stoelen
Resultaat: 35 EUR

Drie notenhouten Biedermeier stoelen ca. 1850 in originele ongerestaureerde staat 83x55x47cm. Cond.: R

Engelse bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Engels eikenhouten bijzettafeltje 20e eeuw in goede staat 55x51x36cm. Cond.: G

Tafeltje
Resultaat: 25 EUR

Oud Italiaans kleptafeltje 20e eeuw met intarsia sjablonen op het deksel 42x37x27cm. Cond.: G

Bloemtafel + Hocker
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 en eikenhouten hocker in goede originele staat 52xø54cm. en 45x28x28cm.

Spinnersstoeltje
Startprijs 20 EUR

Oud spinnersstoeltje met biezen zitting ca. 1900 86x56x38cm. Cond.: G

Armstoel
Resultaat: 20 EUR

Louis Quinze stijl oorstoel met moderne stoffering 2e helft 20e eeuw in goede staat 102x76x66cm. Cond.: G

Spiegel Jugendstil stijl
Startprijs 20 EUR

Antieke eikenhouten Engelse halspiegel met losse kroon ca. 1900 (overgeschilderd) in zeer goede staat 85x45cm. Cond.: G

Stoel
Startprijs 20 EUR

Oude lichtgekleurde multiplex stoel 60-er jaren. Waarschijnlijk Pastoe in goede originele staat 80x60x70cm. Cond.: G

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1940 met geschulpte rand en etage. Geheel staand op 4 taps toelopende poten 65xø70cm. Cond.: G

Eikenhouten bloemtafel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten bloemtafel ca. 1940 staand op 3-spant poot 71xø42cm. Cond.: G

Bijzettafel
Startprijs 20 EUR

Klein teakhouten bijzettafel met 1 lade en een schapje. 77x30x30cm., Cond.:G

Italiaanse etagere
Resultaat: 40 EUR

Oud notenhout fineer met bloemintarsia etagere-tafeltje met 3 bladen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 87x60x43cm. Cond.: G

Eiken hangkastje
Startprijs 20 EUR

Hollands eiken hangvitrinekastje ca. 1880 in goede staat (rugwand van latere datum) 58x66x21cm. Cond.: G

Beschilderd kistje
Resultaat: 20 EUR

Oud handbeschilderd kistje 1e helft 20e eeuw. Ambachtelijk met bloemdecor beschilderd. Deksel kan open en heeft lade 35x50x3cm. Cond.: G

Eiken spiegel
Startprijs 20 EUR

Eikenhouten spiegel ca. 1910 met facetgeslepen spiegel in zeer goede staat 101x62cm. Cond.: G

Eiken bijzettafel
Resultaat: 20 EUR

Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met Queen Anne poten en etage 77xø60cm. Cond.: G