Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude plafoniere 2477
Oude plafoniere
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Baardman kruik 6000
Baardman kruik

Resultaat:

200 EUR

Beeld vrouw 18e eeuw 6001
Beeld vrouw 18e eeuw
Startprijs 4.000 EUR
Meissen servies 6002
Meissen servies
Startprijs 500 EUR
12 Beeldjes KPM, jaargetijden 6003
12 Beeldjes KPM, jaargetijden
Startprijs 1.800 EUR
Vaas Amfora, Austria 6004
Vaas Amfora, Austria
Startprijs 300 EUR
Buste Teplitz 6005
Buste Teplitz
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Bisquit etagere 1920 6006
Bisquit etagere 1920

Resultaat:

100 EUR

Reservistenkruik 6007
Reservistenkruik
Startprijs 250 EUR
Grote groep Meissen 6008
Grote groep Meissen
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Keulse schenkkan 6009
Keulse schenkkan

Resultaat:

150 EUR

Meissen beeld, ruiter 6010
Meissen beeld, ruiter
Startprijs 1.450 EUR
Meissen dekselschaal 6011
Meissen dekselschaal
Startprijs 240 EUR
Verkocht
2 Aardewerk fonteinen Teplitz 6012
2 Aardewerk fonteinen Teplitz

Resultaat:

200 EUR

Plateel tableau, Rozenburg 6013
Plateel tableau, Rozenburg
Startprijs 2.500 EUR
6 Delen Frans Fayence 6014
6 Delen Frans Fayence
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zuil met bloempot 6015
Zuil met bloempot

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Meissen vaas 6016
Meissen vaas

Resultaat:

75 EUR

2 Porseleinen vazen 6017
2 Porseleinen vazen
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Europese vaas 6018
Europese vaas

Resultaat:

80 EUR

Meissen figuur 6019
Meissen figuur
Startprijs 1.000 EUR
2 Tafelstukken 6020
2 Tafelstukken
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Bierpullen 6021
2 Bierpullen

Resultaat:

80 EUR

Beeld, Royal Dux 6022
Beeld, Royal Dux
Startprijs 650 EUR