Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Franse pendule met figuren 3500
Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
2 Art Deco klokken 3501
2 Art Deco klokken

Resultaat:

15 EUR

Klok, Chinees lakwerk 3502
Klok, Chinees lakwerk
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Bronzen pendule 3503
Bronzen pendule

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Grote Franse pendule 3504
Grote Franse pendule

Resultaat:

300 EUR

Vuurvergulde pendule 3505
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.050 EUR
Verkocht
Schilderij klokje 3506
Schilderij klokje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Klokken 50-er jaren 3507
2 Klokken 50-er jaren

Resultaat:

20 EUR

Jugendstil klokkenstel 3508
Jugendstil klokkenstel
Startprijs 450 EUR
Bronzen pendule 3509
Bronzen pendule
Startprijs 500 EUR
Antieke kolompendule 3510
Antieke kolompendule
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Sallander klok 3511
Sallander klok

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zaanse klok 3512
Zaanse klok

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Franse bronzen pendule 3513
Franse bronzen pendule

Resultaat:

260 EUR

Friese staartklok 3514
Friese staartklok
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Klok met draken 3515
Klok met draken

Resultaat:

325 EUR

Bim Bam klok 3516
Bim Bam klok
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Staande klok 3517
Staande klok

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Grote Zaanse klok 3518
Grote Zaanse klok

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tafelklok, Biedermeier 3519
Tafelklok, Biedermeier

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Art Nouveau klokje 3520
Art Nouveau klokje

Resultaat:

200 EUR

Franse pendule 1840 3521
Franse pendule 1840
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Schoolklok 3522
Schoolklok

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3523
Engelse staande klok

Resultaat:

550 EUR