Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Blauwglazen coupe 12
Blauwglazen coupe

Resultaat:

275 EUR

Jugendstil schaal op voet 13
Jugendstil schaal op voet
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Bijbel, 18e eeuw 15
Bijbel, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Gembercouvert 16
Gembercouvert

Resultaat:

100 EUR

3 Sorbetlepels 17
3 Sorbetlepels
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed 19
Zilv. naaldenkoker + vingerhoed

Resultaat:

325 EUR

Zilveren servies 20
Zilveren servies
Startprijs 690 EUR
2 Kandelaars, gelobte voet 21
2 Kandelaars, gelobte voet
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zilveren strooier 23
Zilveren strooier

Resultaat:

80 EUR

2 Zilveren compotelepels 24
2 Zilveren compotelepels
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Zilveren bestek 14-delig 25
Zilveren bestek 14-delig

Resultaat:

375 EUR

Schaaltje op voet 38
Schaaltje op voet
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Gembercoupe 39
Gembercoupe

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gembercouvert 40
Gembercouvert

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonschaaltje 41
Zilveren bonbonschaaltje

Resultaat:

110 EUR

Zilveren kandelaar 4-arm 42
Zilveren kandelaar 4-arm
Startprijs 370 EUR
Verkocht
Zilveren ei, emaille 43
Zilveren ei, emaille

Resultaat:

725 EUR

Doosje met afbeeldingen 44
Doosje met afbeeldingen
Startprijs 250 EUR
Hollands zilveren tasbeugel 45
Hollands zilveren tasbeugel
Startprijs 275 EUR
Biedermeier jamlepel 47
Biedermeier jamlepel
Startprijs 40 EUR
Zilveren schaaltje 49
Zilveren schaaltje
Startprijs 140 EUR
Zilveren kromdolk 50
Zilveren kromdolk
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Zilveren ei 63
Zilveren ei

Resultaat:

130 EUR

Zilveren strooilepel 64
Zilveren strooilepel
Startprijs 60 EUR