Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tekening, Anton Mauve 1000
Tekening, Anton Mauve
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Jan van Vuuren 1001
Jan van Vuuren

Resultaat:

900 EUR

C. Bouter 1002
C. Bouter
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Briels + boek 1003
Schilderij, Briels + boek
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
Klaas Bernink 1004
Klaas Bernink

Resultaat:

1.500 EUR

W.G.F. Jansen 1005
W.G.F. Jansen
Startprijs 1.000 EUR
Corneille, vrouw 1006
Corneille, vrouw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Romantische school, 19e eeuw 1007
Romantische school, 19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

A.J. Zwart, Frankrijk 1008
A.J. Zwart, Frankrijk
Startprijs 725 EUR
A.J. Zwart 1009
A.J. Zwart
Startprijs 2.000 EUR
Schilderij, elven in het bos 1010
Schilderij, elven in het bos
Startprijs 1.000 EUR
Damesportret 17e eeuw 1011
Damesportret 17e eeuw
Startprijs 800 EUR
M. de Jongere 1012
M. de Jongere
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Fedor v. Kregten 1013
Fedor v. Kregten

Resultaat:

350 EUR

Frits Goosen, winterlandschap 1014
Frits Goosen, winterlandschap
Startprijs 800 EUR
Jan Voerman 1015
Jan Voerman
Startprijs 3.500 EUR
Verkocht
Grotere kaart Overijssel 1016
Grotere kaart Overijssel

Resultaat:

200 EUR

Ikoon ca. 1900 1017
Ikoon ca. 1900
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Roelf Rijkens 1018
Schilderij, Roelf Rijkens
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Groot ikoon, Maria met kind 1019
Groot ikoon, Maria met kind

Resultaat:

70 EUR

W. Maris, 's Gravenhage 1020
W. Maris, 's Gravenhage
Startprijs 150 EUR
R. Waleijn, portret 1021
R. Waleijn, portret
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Schilderij, Paul Citroen 1022
Schilderij, Paul Citroen

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Ikoon, Michael, 6 heiligen 1023
Ikoon, Michael, 6 heiligen

Resultaat:

1.700 EUR