Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Glaswerk 5500
2x Glaswerk

Resultaat:

60 EUR

4 Glazen kandelaars 5501
4 Glazen kandelaars
Startprijs 60 EUR
3 Traanflesjes (Romeins) 5502
3 Traanflesjes (Romeins)
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Groen glazen schaal 5503
Groen glazen schaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
Glazen design vaas 5504
Glazen design vaas

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
17 Delen Leerdam glas 5505
17 Delen Leerdam glas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Glazen tafellamp Daum 5506
Glazen tafellamp Daum

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Langwerpig glazen schaal 5507
Langwerpig glazen schaal

Resultaat:

10 EUR

Verkocht
2 Vazen Leerdam 5508
2 Vazen Leerdam

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Copier Leerdam vaas 5509
Copier Leerdam vaas

Resultaat:

30 EUR

5 Delen glaswerk 19e eeuw 5510
5 Delen glaswerk 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
9 Mondgeblazen glaasjes 5511
9 Mondgeblazen glaasjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
42-Delig servies Leerdam 5512
42-Delig servies Leerdam

Resultaat:

60 EUR

7 Delen kristal 5513
7 Delen kristal
Startprijs 15 EUR
Kristallen bowlset 5514
Kristallen bowlset
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Schalen waaierkristal 5515
3 Schalen waaierkristal

Resultaat:

90 EUR

3 Karaffen 5516
3 Karaffen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
6 Delen ruit/waaierkristal 5517
6 Delen ruit/waaierkristal

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Kristallen karaffen 5518
2 Kristallen karaffen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Glazen schaaltje 5519
Glazen schaaltje

Resultaat:

22 EUR

5 Delen glaswerk 5520
5 Delen glaswerk
Startprijs 30 EUR
Pindaset Leerdam 5521
Pindaset Leerdam
Startprijs 20 EUR
3 Copier asbakken 5522
3 Copier asbakken
Startprijs 40 EUR
Ovale kristallen schaal 5523
Ovale kristallen schaal
Startprijs 50 EUR