Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse twee-deurs kast 4000
Duitse twee-deurs kast
Startprijs 1.100 EUR
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil 4001
Hoekkast ca. 1900 Jugendstil
Startprijs 4.000 EUR
Dresden barok vertico 4002
Dresden barok vertico
Startprijs 500 EUR
Biedermeier hoekkast 4003
Biedermeier hoekkast
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Antieke spiegel 4004
Antieke spiegel

Resultaat:

360 EUR

Secretaire Louis Seize 1780 4005
Secretaire Louis Seize 1780
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Kapstok 4006
Kapstok

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine 1910 4007
Hollandse vitrine 1910

Resultaat:

900 EUR

Biedermeier sofa 1820 4008
Biedermeier sofa 1820
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Drents eiken kabinet, ca. 1820 4009
Drents eiken kabinet, ca. 1820

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Mahonie kabinet 4010
Mahonie kabinet

Resultaat:

475 EUR

Buffetkast 4011
Buffetkast
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Vitrinekast op bolpoten 4012
Vitrinekast op bolpoten

Resultaat:

450 EUR

Eiken kabinet 4013
Eiken kabinet
Startprijs 780 EUR
Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw 4014
Bestoken sideboard/bar, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR
Mahonie biedermeier secretaire 4015
Mahonie biedermeier secretaire
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Engelse breistoel 4016
Engelse breistoel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jugendstil buffet 4017
Jugendstil buffet

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Spiegelconsole, marmeren plaat 4018
Spiegelconsole, marmeren plaat

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Buffetkast Henri Deux 4019
Buffetkast Henri Deux

Resultaat:

180 EUR

Vitrine WN 4020
Vitrine WN
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Kabinet 4021
Kabinet

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Louis Philippe vitrinekast 4022
Louis Philippe vitrinekast

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Barokstijl vitrine 4023
Barokstijl vitrine

Resultaat:

300 EUR