Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Madonna 15e-16e eeuw, Spanje 5000
Madonna 15e-16e eeuw, Spanje

Resultaat:

500 EUR

Houten figuur, Corpus met band 5001
Houten figuur, Corpus met band
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Maria Magdalena ca. 1850 5002
Maria Magdalena ca. 1850

Resultaat:

250 EUR

Corpus Christie 18e eeuw 5003
Corpus Christie 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Grote bronzen krijger 5004
Grote bronzen krijger
Startprijs 1.600 EUR
Verkocht
Bronzen valkenier 5005
Bronzen valkenier

Resultaat:

1.600 EUR

Bronzen bakkertje 5006
Bronzen bakkertje
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Bronzen meisje met appel 5007
Bronzen meisje met appel

Resultaat:

500 EUR

Bronzen beeld, lampendrager 5008
Bronzen beeld, lampendrager
Startprijs 1.500 EUR
Bronzen buste, vrouw 5009
Bronzen buste, vrouw
Startprijs 490 EUR
Verkocht
Jugendstil bronzen beeldje 5010
Jugendstil bronzen beeldje

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
2 Bronzen Chinese vazen 5011
2 Bronzen Chinese vazen

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Bronzen slangenbezweerder 5012
Bronzen slangenbezweerder

Resultaat:

1.050 EUR

3-Delige Oosterse lamp 5013
3-Delige Oosterse lamp
Startprijs 260 EUR
Buste jongen 5014
Buste jongen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Smid Felling 5015
Bronzen beeld, Smid Felling

Resultaat:

100 EUR

2 Bronzen vazen 5016
2 Bronzen vazen
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oosters beeld op leeuw 5017
Oosters beeld op leeuw

Resultaat:

260 EUR

Duits beeld, 18e eeuw 5018
Duits beeld, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Bronzen schaal ca. 1900 5019
Bronzen schaal ca. 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette 5020
Bronzen plaquette

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Bronzen zittende figuren 5021
2 Bronzen zittende figuren

Resultaat:

80 EUR

Bronzen viking 5022
Bronzen viking
Startprijs 1.100 EUR
Verkocht
Bronzen buste, naar Dali 5023
Bronzen buste, naar Dali

Resultaat:

170 EUR