Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafelklokje
Resultaat: 170 EUR

Notenhouten tafelklok ca. 1920 met 8-daags uurwerk en maanstand. Massief brons gietwerk in zeer goede staat 32x19x16cm. Cond.: G

Westminster staartklok
Resultaat: 60 EUR

Hollandse eikenhouten Friese staartklok 2e helft 20e eeuw met Westminster slagwerk (3-gewichter) in zeer goede staat met massief bronzen gietwerk 118x34x20cm. Cond.: G

Keramieken klokje
Startprijs 250 EUR

Hollands keramieken pendule ca. 1880 Delft of Makkum (onduidelijk gemerkt, Tichelaar?). 8-Daags uurwerk, aardewerk is in goede staat 29x26x13cm. Cond.: G

Kolompendule
Startprijs 425 EUR

Prachtige 19e eeuwse kolompendule van notenhout met bloemintarsia in de zuilen en rest van de kast. Vuurvergulde kapitellen en wijzerplaat-omranding. 8-Daags uurwerk. De pendule is in goede originele ...

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 300 EUR

Vuurvergulde compositie metalen figurenpendule. Voorstellend vrouw met hoorn des overvloeds, anker, lauwerkransen etc. ca. 1870 (stukje van bladeren mist). 8-Daags uurwerk in redelijke originele staat...

Engelse skeletklok
Startprijs 625 EUR

Engelse skeletklok met snek ca. 1900-1920 (wijzers van latere datum), met glazen stolp in goede originele staat. Functies niet getest 53x29x15cm. Cond.: G

Wekker
Startprijs 125 EUR

Prachtige reiswekker ca. 1890 Brevete met plated messing bewerkte kast. (1 wijzer mist), verder in zeer goede originele staat. Functies niet getest 14x10x7cm. Cond.: G

Comtoise met beschildering
Startprijs 380 EUR

Franse comtoise klok ca. 1880 met beschilderde latoen koperen omranding en pronkslinger. In zeer goede originele staat 130x36x17cm. Cond.: G

Grote klok
Startprijs 600 EUR

Grote vergulde Zweedse Lenzkirch cartelklok, gesigneerd G. Boiard 1928. Lenzkirch uurwerk 1 million nr. 39601. In zeer goede en funct6ionerende staat 76x25x11cm. Cond.: G

Porseleinen klokje
Startprijs 250 EUR

Franse majolica keramieken pendule ca. 1890 met goud-, landschaps-, en bloemendecor. 8-Daags goed functionerend uurwerk. Kast is gemerkt France 184. Mooie geëmailleerde wijzerplaat. Geheel in zeer goe...

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 350 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 in Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk. Wijzerplaat beschadigd, verder in goede originele staat 38x25x16cm.

Bronzen pendule ca. 1870
Resultaat: 330 EUR

Franse massief bronzen pendule ca. 1880 Louis Quinze stijl met 8-daags uurwerk en emaille cartouches in zeer goede originele staat. 45x25x12cm. Cond.: G

Messing reiswekker
Startprijs 580 EUR

Zware messing reiswekker 1e helft 20e eeuw met slagwerk en geëmailleerde wijzerplaat. In zeer goede originele functionerende staat 16,5x8,5x7,5cm. Cond.: G

Franse messing reiswekker
Startprijs 350 EUR

Franse reiswekker (officiersklokje), R en Co made in Paris, ca. 1900 met emaille wijzerplaat (gemerkt Rowel Oxford) in zeer goede functionerende staat 14x8x6cm. Cond.: G

Pendule
Resultaat: 250 EUR

Franse roodmarmeren pendule met 8-daags uurwerk ca. 1880 en compositie metalen figuur. Gesigneerd Rousseau "La Cueillette" in goede originele staat 54x30x15cm. Cond.: G

Jugendstil tafelklok
Startprijs 200 EUR

Jugendstil notenhouten tafelklok. Mooie vormgeving en prachtig bewerkte wijzerplaat met zweepslagmotief en bloemen ca. 1900. Stukje van de poot af, verder in zeer goede originele staat 38x29x19cm. Con...

Engelse klok, inlegwerk
Startprijs 875 EUR

Monumentale Engelse 19e eeuwse wortelnoten pendule met zwaar koperen snek uurwerk (ketting). Bloem- en bandintarsia met lichte beschadigingen in het fineer. De pendule is in originele staat 62x47x22cm...

Pendule met inlegwerk
Startprijs 400 EUR

Notenhouten pendule ca. 1830 met intarsia, horloge uurwerk en vuurverguld bronzen dak met vaas. Uurwerk ook ca. 1830 in goede staat 42x18x11cm. Cond.: G

Marmeren pendule
Startprijs 50 EUR

Marmeren pendule van grijs en rood marmer met 8-daags uurwerk en bronzen applicaat in zeer goede staat 22x34x11cm. Cond.:

Klokje
Resultaat: 30 EUR

Oude Franse pendule, 2e helft 20e eeuw, met houten beschilderde kast, uurwerk gemerkt:Hochler, 8-daags uurwerk met slagwerk, emaille wijzerplaat. 37x18x10cm., Cond.:G

Duivenklok
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse duivenklok,ca. 1960, gemerkt: Benzing Comatic, metaal met hamerslagverf, 15x15x10cm. Cond.:G

Pendule
Startprijs 150 EUR

Franse pendule ca. 1880 van compositie metaal, voorstelling van een ridder met zwaard en harnas (wijzertje mist). 8-Daags uurwerk uit Parijs in goede originele staat 41x30x12cm. Cond.: G

Klein zwart klokje, wekker
Resultaat: 70 EUR

Antiek tafelklokj, ca.1890, met gezwart houten kast en wekkeruurwerk. In zeer goede staat. 19x11x9cm.

Wereldklok
Resultaat: 25 EUR

Oude Philips wereldklok, ca.1960, zwart kunststof met chroom. 18x16x8cm., Cond.:G