Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Nebacetine pen
Resultaat: 10 EUR

Grote Nebacetine Lundbreck pen in zeer goede staat 22xø2,5cm.

2 Heilige kruizen
Resultaat: 10 EUR

Twee oude heilige kruizen; 1x antiek met kralenketting en bedeltjes 8x4cm. en 1x brons 11x5,5cm. Cond.: G

Parkerpen en 2 Sheaffer pennen
Resultaat: 30 EUR

Parkerpen en 2 Sheaffer pennen in etui in goede staat 16x9x2,5cm. en 15,5x5,5x2cm.

Mac Dermott pennenset
Resultaat: 25 EUR

Double Cross Mac Dermott pennenset in origineel etui in zeer goede staat 16,5x7x2cm.

Collectie 72 mineralen
Resultaat: 30 EUR

Collectie van 72 mineralen Cond.: G

Oosters potje
Resultaat: 30 EUR

Oud Oosters benen parfumpotje met zilver? 20e eeuw 7,5xø3,5cm. Cond.: G

Jugendstil lamp + kap
Resultaat: 220 EUR

Tiffany stijl tafellamp, gemonteerd op bronzen Jugendstil voet ca. 1900 (bloemmotief). In zeer goede staat 50xø42cm. Cond.: G

2 Antieke wandconsoles
Resultaat: 25 EUR

Twee notenhouten wandconsoles ca. 1880 in goede staat 21x18,5x12cm.

Kavel diversen
Resultaat: 15 EUR

Divers oud en antiek koperwerk, plated etc. Cond.: G

24 Strijkijzers
Resultaat: 50 EUR

24 Gietijzeren strijkbouten 2e helft 20e eeuw in goede staat ca. 20cm. Cond.: G

Cloisonne schaal
Resultaat: 15 EUR

Oude Japanse cloisonne schaal met drakenmotief 20e eeuw 4,5xø14cm. Cond.: G

2 Kruithoorns + 1 kandelaar
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke kruithoorns en 1 bronzen kandelaar in de vorm van een wild zwijn; 1x kruithoorn met hoorn en messing (sluiting defect), 1x kruithoorn met Amerikaanse Condor van messing 11-17,5cm. Cond.: ...

Messing pijpenrekje brons
Resultaat: 60 EUR

Antiek massief bronzen pijpenwandrekje met als voorstelling een man met pijp, bezem en hond, ca. 1900. 27x20x3.5 cm. Cond.:G

Krantenbak
Resultaat: 25 EUR

Oude kopergeslagen krantenbak met Hollandse landschappen afgebeeld 1e helft 20e eeuw in goede staat 34x40,5x23cm.

12 Tabaksdoosjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf tabaksdoosje o.a; koper en metaal 19e eeuw 11x6cm. Cond.: G

2 Engelse kandelaars
Resultaat: 20 EUR

Twee oude Engelse messing kandelaars 1e helft 20e eeuw 22x8x8cm. Cond.: G

Bronzen dekseldoos
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G

Messing gegoten pennenhouder
Resultaat: 50 EUR

Oude Oosterse bronzen bewerkte reisschrijfset (penhouder en inktpot) 20e eeuw 21x5x4cm. Cond.: G

Bestek cassette, nieuw
Resultaat: 60 EUR

Nieuwaardig roestvrijstalen uitgebreide bestekcassette 15x30x44cm. Cond.: U

2 Vliegtuigjes
Resultaat: 30 EUR

Twee massief bronzen propeller vliegtuigen. 9x16x19cm..Cond.:G

Divers blik
Resultaat: 25 EUR

Negen delen blik/emaille 20e eeuw; 1x oranje geëmailleerde broodtrommel, 1x creme houshoudkas, geëmailleerd met sleutel, 3x Douwe Egberts blikken, 3x blauw gebloemde blikken en 1x Van Nelle's koffiebl...

Tafelstuk
Resultaat: 10 EUR

Apart koperen tafelstuk ca. 1900 met glazen nappen staand op bolpootjes 17x24x9cm. Cond.: G

Hanglamp
Resultaat: 20 EUR

Antieke hanglamp, ca.1900, witte matglazen kap met bloemendecor. 28x15x15cm., Cond.:G

2 Haardbokken
Resultaat: 20 EUR

Twee oude messing haardbokken 20e eeuw in barokstijl 32x17x19cm. Cond.: G