14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

Geldkist
Startprijs 650 EUR

Bronzen dolk, 15e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zeldzame middeleeuwse dolk ca. 1500 (of ouder) met bronzen heft (2-delig). Smeedijzerem lemmet met originele patina. Klein kruijse in de knop van het heft 38x5cm. Cond.: G

Hanglampje, 19e eeuw
Startprijs 275 EUR

Jugendstil schaal
Startprijs 350 EUR

Zeldzame bronzen plated Jugendstil tablet met handgrepen ca. 1900. Gesigneerd J. Vanzijpe, H. Luppens en Co Editeurs. Tweedimensionaal opgewerkt met vrouwenhoofd en bloemen 12x5x34cm. Cond.: G

Walzen-speeldoos
Resultaat: 1.200 EUR

Grote antieke speeldoos met wals en bellen, 6 melodieën. Fabrique De Geneve, ca. 1880. Doos heeft inlegwerk (intarsia), In zeer goede staat. 22x48x25cm.