Twee antieke notenhouten wandconsoles ca. 1900. Opengewerkt met wapen. Renaissance stijl 15x15x13cm. Cond.: G
Chinees marmeren figuur 19e eeuw voorstellend een hoogwaardigheidsbekleder met staf en bol in de handen 8x5,5x4,5cm Cond.: G
12 Oude Japanse houten poppen, Kokeshi dolls, 20e eeuw in goede staat. 13-26 cm.,
Zeven ijzeren sloten (o.a. kast- en deursloten), 17e-18e-19e eeuw 16-27cm. Cond.: R-G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 33x36x34 cm. Cond.:G
Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G
Grote bronzen cloisonne cachepot met familiewapen. Fijn uitgewerkt 19e/20e eeuw, bodem zit iets los 19xø25cm. Cond.: G
Bestekcassette ca. 1900 met 12-persoons visbestek met gegraveerde plated lemetten en vorken in zeer goede staat 5x34x26cm. Cond.: G
Antieke messing art-noveau hanglamp, ca.1900, 4-lichts met glazen pegels. Mooie vormgeving ,in zeer goede originele staat. 89x54x54cm.
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Biedermeier theestoof met originele binnenbak en kan in zeer goede staat, gemaakt van diverse houtsoorten 52xø27cm. Cond.: G
Frans boulle kistje met 3 kristallen flacons (beschadigd), 19e eeuw met notenfineer en koper inleg. Geheel is in goede originele staat 11x15x9cm.
Antieke bronzen empire petroleumlamp, bovenop geëlektrificeerd (brander mist), 19e eeuw licht bedeukt. 49xØ16cm., Cond.:R
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
19e Eeuws schildpad doosje met 4 benen pootjes. Schildpad is goed, stukjes been aan de binnenzijde zijn weg. 6x14x8cm., Cond.:R/G
5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G
Twee Franse antieke Boulle techniek doosjes van ingelegd hout met koper, schildpad en parelmoer ca. 1870 15-21cm. Cond.: R-G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Grote zandsteen vijzel 18e eeuw of ouder (stuk gelijmd), verder in goede originele staat 38x36cm. Cond.: G
Bronzen vijzel ca. 1600 met stamper (scheur in vijzel) 7,5xø12cm. Cond.: R
Vroege barok kandelaar 1e helft 18e eeuw van verguld hout (beschadigd) 37cm. Cond.: R