Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

7 Messing kandelaren
Startprijs 50 EUR

Zeven antieke messing kaarskandelaars 18e-19e eeuw 9-17cm. Cond.: G

Bronzen gewichtje + lakstempel
Resultaat: 40 EUR

Twee delen curiosa; 1x bronzen vogel (presse-papier), 1x lakstempel met been 5cm. Cond.: G

2 Olielampen
Startprijs 15 EUR

Twee staande petroleumlampen ca. 1900; 1x met glazen reservoir en 1x met metalen reservoir 34-40cm. Cond.: G

Wildbestek
Resultaat: 25 EUR

Oud wildbestek met opschrift Empire met hoornen handgrepen ca. 1940 in originele cassette in zeer goede staat 36x11x4cm. Cond.: G

Kavel kunstboeken
Resultaat: 30 EUR

Kavel kunstboeken Cond.: G

Benen spelletje
Resultaat: 25 EUR

Oud benen cilindervormig dekseldoosje met gegraveerde kaartmotieven. Binnen in het doosje zitten 6 kleine benen dobbelstenen 4,3x3,6cm. Cond.: G

6 Delen tin
Resultaat: 10 EUR

Zes delen antiek en oud tin, sommige delen beschadigd 13-22cm. Cond.: M-G

Sabel, leeuw
Startprijs 180 EUR

Antieke sabel,ca.1900, met bronzen grip met leeuwenkop, lemet gemerkt ijzerhouwer. 9cm., Cond.:R/G

Hertenvanger
Resultaat: 55 EUR

Oude hertenvanger van metaal met koper 26-7cm. Cond.: R

Diverse bajonetten
Resultaat: 70 EUR

Vier oude bajonetten 19e-20e eeuw; 1x 1907 WSC, 1x CSZ v E26, 1x 19e eeuw, 1x ongemerkt 31-57cm. Cond.: R

Gietijzeren kapstok
Resultaat: 220 EUR

Zeldzame gietijzeren Grunderzeit kleding/paraplu standaard ca. 1880 met lekbak. In goede originele staat 157x58x29cm. Cond.: G

Bronzen kandelaar 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Bronzen kandelaar 17e eeuw, vermodelijk Spanje, in goede originele staat 23x12x12cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars 1870
Resultaat: 400 EUR

Twee grote massief bronzen staande empire stijl kaarskandelaars, ca. 1870, 5 -lichts in zeer goede staat. H.62 cm.

Houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G

Kist bodemvondsten
Startprijs 40 EUR

Groot kavel diverse bodemvondsten 16e-17e-18e eeuw o.a; scherven Overijssel Cond.: G

Doos bodemvondsten
Startprijs 30 EUR

-

Schemerlamp
Resultaat: 60 EUR

Staande design verchroomde vloerlamp met groene stoffen kap, 2e helft 20e eeuw, 155xØ30 cm., Cond.:G

Lampje
Startprijs 15 EUR

Moderne design tafellamp met beukenhout en chroom voet, met mat glazen kap. 35xØ27cm., Cond.:G

Houten kandelaar
Startprijs 120 EUR

Grote eikenhouten handgestoken kandelaar ca. 1800. Geheel staand op klauwpoten in barok stijl 57x22x20cm. Cond.: G

Kistje met glaswerk
Startprijs 280 EUR

Likeurkelder ca. 1900 in boekenvorm met daarin 4 glazen, 2 karaffen en 1 blender. 1 Stop mist en 1 glas mist. Niet origineel 26x26x21cm. Cond.: R-G

Kleine wereldbol
Startprijs 70 EUR

Oude kleine blikken gelithografeerde wereldglobe, made in England Chad Valley Co Ltd. Licht bedeukt 20x13x11cm. Cond.: R-G

2 Paraplu's
Startprijs 80 EUR

Twee antieke parasols met zijde stoffering (beschadigd), ca. 1800, 1 met benen handgrip (gebroken geweest) en een met houten grip. 50-94cm., Cond.:R

Paraplu, zwaan
Startprijs 70 EUR

Oude paraplu met zwanenkop als greep (bakeliet) ca. 1920 Cond.: R

3 Oude fotolijsten
Resultaat: 45 EUR

Drie oude/antieke messing fotolijsten; 1x groot historisme met putto, draken en bloemenranken ca. 1890 26x19cm. 1x ovaal met kroontje ca. 1900 8x5cm. en 1x ovaal met blauw geëmailleerde omranding 10x7...