Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Volkerts 1503
Schilderij, Volkerts
Startprijs 70 EUR
Italiaanse aquarel 1504
Italiaanse aquarel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Mediterraans schilderij 1505
Mediterraans schilderij

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
L. Azzuro, haven met figuren 1506
L. Azzuro, haven met figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Frans Baayens, zeegezicht 1507
Frans Baayens, zeegezicht

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Duinlandschap 1508
Duinlandschap

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan H. Bolink, stilleven 1509
Jan H. Bolink, stilleven

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Schilderij, F. Heyl 1510
Schilderij, F. Heyl

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Schilderij, Michel 1511
Schilderij, Michel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
W. Peters, wintergezicht 1512
W. Peters, wintergezicht

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schilderij, winterlandschap 1513
Schilderij, winterlandschap

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Schilderij, Pergus, winter 1514
Schilderij, Pergus, winter

Resultaat:

25 EUR

Schilderij W. de Zwart 1667
Schilderij W. de Zwart
Geen vanafprijs
Aquarel, bloemen 3077
Aquarel, bloemen
Startprijs 20 EUR
2 Prenten, Balouis 3078
2 Prenten, Balouis
Startprijs 30 EUR
Meisje voor de piano 3079
Meisje voor de piano
Startprijs 40 EUR
A. Reit, lelies 3080
A. Reit, lelies
Startprijs 50 EUR
Aquarel, J. Kooistra 8002
Aquarel, J. Kooistra
Startprijs 40 EUR
Aquarel, Rosma 9001
Aquarel, Rosma
Startprijs 60 EUR