Oud Hollands zilveren 835/000 tafelschuier met nachtwakersafbeelding. Jaarletter F: 1915. MT: Hooijkaas, Schoonhoven. Lengte 10,5 cm. Cond.: U.
Antiek Hollands zilveren 835/000 pillendoosje met geribt motief en monogram schildje. Grootkeur MT: onleesbaar, Jaarletter C: 1837, ø 5 cm., dik 2 cm., ca.24 gr., Cond.:U
Zilveren nagerechtbestek in origineel etui, bestaande uit een opdienlepel en 12 kleine lepels. De stelen zijn voorzien van bloemotieven en gravures 800/000. De bakken zijn licht verguld. Totaal ca. 31...
Engels Sterling zilveren 925/000 prijsbokaaltje uit 1912, ø 6,5 cm. Hoogte 10 cm. ca.127gr.Cond: U.
Antieke Hollands zilveren meloenvork met bloemmotief in steel 835/000, jaarletter V: 1930, MT: Alex Meijer Schoonhoven ca. 35gr. L.: 19cm. Cond.: U
Zilveren horlogeketting met vergulde schuiftonnen en paardehoofd aan bovenzijde. Oud belastingstempel, buitenlandse werken. Lengte 31 cm. ca. 33 gr. Cond.: U.
Duitse plated bruidsbeker, ca.1880, historisme in goede originele staat. 16.xø7 cm.
Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand, Jaarletter S: 1928. MT: Zilverfabriek Voorschoten. 14x9x6 cm. ca 85 gr. Cond: U.
Engels zilveren lepel en Hollands zilveren biedermeier vleesvorkje, jaarletter G: 1866 835/000. Gewicht samen ca. 52gr. Cond.: U
Antieke Hollandse zilveren beugeltas met haak en binnenbeugel, eind 1800. MT: W.Edeling, Den Haag. Beugelbreedte 13 cm. Cond.: U.
Hollands zilveren 835/000 strooilepel, MT en Jaarletter onleesbaar. L 11 cm., ca.16gr., Cond.:U
2 Hollands zilveren vleesvorken met getordeerde steel en bolletje met parelrand. Voorzien van klein zilverkeur. Lengte 18,5 cm.,ca. 51 gr. Cond.: U.
Zwaar silver plated ovaalvormig presenteerblad. 36x23 cm., Cond.:U
Antieke Hollandse zilveren835/000 strooier met ajourgezaagde bak en handgegraveerde steel. Jaarletter: U, 1829. MT: Jan Willem van Sull, Geertruienberg. Lengte 15 cm. ca 36gr. Cond.:U
Antieke zilveren 800/000 strooilepel voorzien van zeer fijne parelrand met schuitvormige begin. Begin 1800. Oud belastingstempel voor oude grote Buitenlandse werken. L.13 cm., Bak 5x7 cm., ca.32 gr., ...
Mooi Hollands zilveren 835/000 bonbonmandje, ajourgezaagd met parelrand. MT: Antoon Jan Pichal, Schoonhoven/ Rotterdam, 1917. 15x9x6 cm. ca 96 gr. Cond.: U.
Hollands zilveren 925/000 kokerdoosje waarin 3 naaigaren klosjes op zilveren houder waarin naalden kunnen worden opgeborgen. 2 cm. L.5,5 cm. ca. 31 gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 ei met religieuze afbeeldingen, Hoogte 10 cm Cond. U
14 delig Hollands zilveren 835/000 bestek: 2 groentelepels, 6 dessertlepels en 6 dessertvorken.. ca 680 gr. Cond. :U.
Antieke zilveren natfruitschep met filigrain bak met bewerkte handgegraveerde steel. L.14.5 cm., bak ø5.5 cm., ca.28gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met zilveren bijbelsloten uit 1775. Cond. R
Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G
Oude glazen presenteerschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 31x22cm. Cond.: G