Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen uil, Art Deco
Startprijs 100 EUR

Bronzen uil in Art Deco vormgeving, onduidelijk gesigneerd 21e eeuw 33x10x10cm. Cond.: U

Beeld, man
Startprijs 120 EUR

Oud bronzen figuur met gietstempel Musee du louvre. Voorstellend een naakte man met baard 22,5cm. Cond.: G

Bronzen beeld, geleerde
Resultaat: 540 EUR

Zwaar bronzen vuurverguld beeld, 1e helft 19e eeuw, voorstellend een geleerde met zwaard in de hand andere hand steunt op een boek. Geheel staand op een marmeren sokkel. In goede originele staat. 35x3...

Beeld, Alte Fritz
Startprijs 50 EUR

Vervallen uit veiling

Art Deco beeld
Resultaat: 70 EUR

Groot Art Deco beeld ca. 1920 met marmeren voet met daarop twee compositie metalen figuren. meisje en hinde (meisje koud beschilderd). 2 Chips van marmeren voet, verder in goede staat 22x64x13cm.

2 Bronzen beeldjes
Startprijs 50 EUR

Twee oude Oosterse bronzen beeldjes 1e helft 20e eeuw, 2x vrouwelijke boedha met schaal, staande op voet 18cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 60 EUR

Vervallen uit veiling

Art Deco beeld
Startprijs 150 EUR

Vervallen uit veiling

Bronzen borstbeeld
Startprijs 125 EUR

Bronzen borstbeeld ca. 1900, gesigneerd Donatello, in zeer goede originele staat 15x14x8cm. Cond.: G

Bronzen Madonna
Startprijs 250 EUR

Bronzen Madonna, waarschijnlijk 18e-19e eeuw met mooie patina 34,5x12x7cm. Cond.: G

Bronzen dame
Startprijs 450 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Romein met papier en schrijfgerei op een stoel. Gesigneerd Pradier (Waarschijnlijk Jean Jacques Pradier 1790 - 1852). Geheel op bruin marmeren voet 29x32x14cm...

Bronzen figuur met sigaar
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen figuur Duitsland 1901, gesigneerd J. Hammerschmidt ( Joseph Hammerschmidt 1873 - ). Voorstellend een man met sigaar en jongen zittend op een zandsteen bank. In zeer goede originel...

Beeld
Startprijs 20 EUR

Oude terracotta Madonna met kind, gemonogrammeerd en 3MH, chip van de voet, verder in goede conditie 49x20x13cm.

2x Antoinette Ruiter
Resultaat: 35 EUR

2x Antoinette Ruiter bronzen beelden. 1x Dansende Twentse boerin, 1x musicerende Twentse boer 13,5-14cm. Cond.: U

Bronzen golfende man
Startprijs 90 EUR

Moderne bronzen golfende man op marmeren voet 21e eeuw 29x18x10,5cm. Cond.: G

Bronzen danseres
Startprijs 180 EUR

Bronzen dansende vrouw, Jugendstil stijl met grijs marmeren voet 21e eeuw 49cm. Cond.: G

Bronzen varken
Startprijs 120 EUR

Modern bronzen varken op marmeren sokkel 21e eeuw 17x28x15cm. Cond.: G

Bronzen jongen op rotsblok
Startprijs 150 EUR

Bronzen jongentje op marmeren sokkel ca. 1900, ongesigneerd 18x15x10cm. Cond.: G

Bronzen Quan Ying ca. 1920
Startprijs 150 EUR

Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startprijs 1.500 EUR

Twee grote bronzen Empire stijl vuurvergulde 7-lichts kaarskandelaars 20e eeuw. 1x in de vorm van een jongen en 1x in de vorm van een meisje. Geheel staand op grijs marmeren voet, mooie kwaliteit 71x3...

Bronzen dame met tamboeret
Startprijs 900 EUR

Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G

Bronzen beeld, leeuwin
Startprijs 120 EUR

Bronzen leeuw 2e helft 19e eeuw gemonteerd op roodmarmeren voet 13,5x17x9cm. Cond.: G

Bronzen vogels op tak
Resultaat: 35 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend twee vogels zittend op een tak 29x18x7cm. Cond.: G

Bronzen mannenbeeld
Startprijs 60 EUR

Oude bronzen figuur, 20e eeuw, voorstellende een Romein met lauwerkrans in de hand. 43x16x14cm., Cond.:G