Moderne bronzen golfende man op marmeren voet 21e eeuw 29x18x10,5cm. Cond.: G
Bronzen jongentje op marmeren sokkel ca. 1900, ongesigneerd 18x15x10cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen figuur Quan Ying ca. 1900 in goede staat 14,5cm. Cond.: G
Bronzen beeld voorstellend en vrouw met tamboerijn, gesigneerd Marioton (Claudius Marioton 1844 - 1919 Frankrijk) in zeer goede staat 44cm. Cond.: G
Oude bronzen figuur, 20e eeuw, voorstellende een Romein met lauwerkrans in de hand. 43x16x14cm., Cond.:G