Grote antieke bronzen figuur voorstellende een vikinger. Gesigneerd: Debut, met losse houten sokkel. Jean Diedier Debut 1824-1893 Frankrijk. Mooie patina. 46x15x16cm., Cond.G
Twee zittende bronzen figuren, meisje met hand onder hethoofd, meisje met 2 handen aan het haar. 20e eeuw, gesigneerd Klimt of Kluts. 14-18 cm., Cond.:G
Prachtig Duits bronzen figuur op zwart marmeren voet van Smidt Felling ca.1900, voorstellende een visser met vrouw. Mooie patina. 30x8x8cm., Cond.:G
Bronzen buste van een jongen op marmeren voet 21e eeuw, 27x20x15cm. Cond.: G
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd:E.Marioton Eugene Marioton 1854-1933 Frankrijk. Slangenbezweerder Fascinator, mooie patina. 53x19x25cm., Cond.:G
Prachtige antieke bronzen Jugendstil figuur, gesigneerd S. Kinsburger E.V. 2465 (1855 - 1935 Frankrijk). gemonteerd op rood-marmeren voet, voorstellend een meisje met roos in de hand 16,5cm. Cond.: G
Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.
Grote antieke bronzen figuur, gesigneerd: M.D.C.Arioton (waarschijnlijk Claudius Marioton) met Parijse gietstempel. Oude man met stok en lantaarn. Mooie patina. 55x31x27 cm., Cond.:G
Antiek bronzen figuur, gemerkt: Klinkenberg, ca. 1890, naakt meisje met appel op de rug. Gemonteerd op zwart marmeren voet. 38xø16 cm., Cond.:G
Bronzen figuur van bakkersjongen met twee broodmanden 21e eeuw 23x12x11cm. Cond.: G
Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U
Heilig Kruis 18e eeuw met houtgesneden Corpus Christie. Originele polychromie in goede staat 73x33cm.
Notenhouten beeld van Maria Magdalena met 6-kantige zalfdoos bij Jezus' graf, Neo-Gotisch 19e eeuw 44x36x20cm. Cond.: G
Houten figuur (18e eeuw of ouder), met restpolychromie. Armen en benen missen, (Heilige Jozef?) 36cm. Cond.: G
Notenhouten Mariabeeld, gekroonde Madonna 15e-16e eeuw ongerestaureerd, mogelijk Zuid-Europees plattelandsatelier. Originele polychromie, handen ontbreken, 41cm. Cond.: G