Engels houten handgestoken beeld met doedelzak 19e eeuw 44x11x11cm. Cond.: G
Drie houten Empire sierstukken ca. 1810 met restvergulding aan de kariatijden 39x6x4cm. Cond.: G
Bronzen zeearend op marmeren voet, gemerkt Quellines 21e eeuw in zeer goede staat 38x23x9cm. Cond.: G
Houten Corpus Christie 17e-18e eeuw met originele polychromie (1 arm mist) 26x12x5cm. Cond.: G
Groot oud compositie metalen figuur 20e eeuw voorstellend een vrouw met duif en klein meisje 57cm. Cond.: G
Antiek compostie metalen figuur op houten voet, ca.1890, H.21cm., Cond.:G
Grote bronzen eland gemonteerd op bronzen voet 21e eeuw in zeer goede staat 37x42x35cm. Cond.:G
Grote bronzen plaquette 19e eeuw voorstellend Maria met Jezus (groen patina), gesigneerd A. Morga 52x31x10cm. Cond.: G
Antiek bronzen figuur, gesign. Miroy Freres, ca. 1890, Frankrijk, voorstellend een man met steenslotgeweer. Mooie patina. Aan voorzijde met schild:Rolando Leveque. H. 43 cm.Cond.:G