Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld
Startprijs 140 EUR

Houten handgestoken buste-beeld 19e eeuw, voorstellend een man met baard en hoed in 17e eeuwse kledendracht (met wandophanging) 16x26x12cm. Cond.: G

Grote bronzen vaas
Startprijs 225 EUR

Grote Oosterse bronzen vaas met 2-dimensionaal opgewerkt drakenfiguur 20e eeuw 60xø28cm. Cond.: G

Beeldje, zittende vrouw
Startprijs 75 EUR

Compositie metalen art-deco figuur,ca.1930, voorstellende een zittende vrouw met hoed, gemonteerd op zwart marmeren voet. 19x17x10cm., Cond.:G

Man met bal
Resultaat: 140 EUR

Antiek bronzen figuur, ca.1900, vermoedelijk Engeland of U.S.A., voorstellende een man met houten bowlingbal, sigaar en hoed. Geen signatuur gevonden. 44x10cm., Cond.:G

Heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Heilig houten beeld met Franse lelies op het gewaad ca. 1800, originele vergulding (deel arm mist) 24x8x7cm. Cond.: G

Jugendstil buste
Startprijs 35 EUR

Jugendstil buste van vrouw met hoed ca. 1900 van compositie metaal op zwart marmeren voet 17x9x8cm.

Tekkel op onyx
Resultaat: 25 EUR

Tekkel op onyx voet ca. 1920 van compositie metaal, 1 schroefje is weg 8,5x10x7cm. Cond.: G

Houten beeld, bosduivel
Startprijs 180 EUR

Houtgesneden bosduivel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland in zeer goede staat 39x21x22cm. Cond.: G

Bronzen voet
Resultaat: 120 EUR

Bronzen modern figuur voorstellende een bronzen been gemonteerd op marmeren voet 21we eeuw, in zeer goede staat 50x12x13cm.

Wijwaterbakje, brons
Resultaat: 110 EUR

Antiek bronzen vuurverguld wijwater wandbakje, ca.1880, met putti en Heilige figuren. Roccoco stijl. In zeer goede staat. 35x18x9cm.

Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR

Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,

Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips
Resultaat: 150 EUR

J.Kip, bronzen figuur "Het Boeskoolmannetje Oldenzaal", 2e helft 20e eeuw. 28x23x12 cm., Cond.:G

Beeld, ridder te paard
Resultaat: 60 EUR

Compositie metalen figuur op hoog marmeren sokkel. Voorstellend een ruiter in harnas te paard ca. 1910. marmer is beschadigd 41x20x10cm. Cond.: R

Bronzen moderne man
Resultaat: 100 EUR

Modern bronzen figuur op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 41x16x15cm. Cond.: G

Duits zittend heilig beeld
Startprijs 220 EUR

Heilig houten beeld van een zittende Maria 17e-18e eeuw, vermoedelijk Duitsland 22,5x11x10cm. Cond.: G

2 Bronzen figuren
Startprijs 30 EUR

Twee bronzen figuren, 20e eeuw. 1x man met lantaarn, 1x man met geweren. 15-15.5 cm., Cond.:G

2 Bronzen boedha's
Resultaat: 65 EUR

Twee oude bronzen boedha's 20e eeuw in zeer goede staat 12,5cm. en 16cm. Cond.: G

Bronzen schedel
Resultaat: 140 EUR

Bronzen schedel op marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 36x23x17cm. Cond.: G

Bronzen lamp, hert
Startprijs 250 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Marmeren beeld
Startprijs 190 EUR

Marmeren beeld 19e eeuw voorstellend een vrouw met bloemen 47x30x14cm. Cond.: G

Bronzen herdershond
Startprijs 175 EUR

Antiekbronzen figuur, ca.1900, voorstellende een liggende hond/wolf op marmeren voet, Ongesigneerd. 28x34x20cm. Cond.G

Beeld, hond
Startprijs 50 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd C. Valton (21e eeuw) van een waakhond staande op houten wastobbe. Zwart marmeren voet 25x20x14cm. Cond.: G

Bronzen Arabier met musket
Startprijs 150 EUR

Antiek bronzen figuur voorstellend een man met musket en baard, ca,1900. H.15cm., Cond.:G

Bronzen figuur, Ch. Perron
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G