Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

14. Oktoberveiling 2012

Veiling op vrijdag 12 oktober 2012 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Houten beeld 5048
Houten beeld
Startprijs 140 EUR
Grote bronzen vaas 5049
Grote bronzen vaas
Startprijs 225 EUR
Beeldje, zittende vrouw 5050
Beeldje, zittende vrouw
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Man met bal 5051
Man met bal

Resultaat:

140 EUR

Heilig beeld, 18e eeuw 5052
Heilig beeld, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
Jugendstil buste 5053
Jugendstil buste
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Tekkel op onyx 5054
Tekkel op onyx

Resultaat:

25 EUR

Houten beeld, bosduivel 5055
Houten beeld, bosduivel
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Bronzen voet 5056
Bronzen voet

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Wijwaterbakje, brons 5057
Wijwaterbakje, brons

Resultaat:

110 EUR

Papegaai op boomstam 5058
Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips 5059
Bronzen boeskoolmannetje, S. Kips

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Beeld, ridder te paard 5060
Beeld, ridder te paard

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen moderne man 5061
Bronzen moderne man

Resultaat:

100 EUR

Duits zittend heilig beeld 5062
Duits zittend heilig beeld
Startprijs 220 EUR
2 Bronzen figuren 5063
2 Bronzen figuren
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Bronzen boedha's 5064
2 Bronzen boedha's

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen schedel 5065
Bronzen schedel

Resultaat:

140 EUR

Bronzen lamp, hert 5066
Bronzen lamp, hert
Startprijs 250 EUR
Marmeren beeld 5067
Marmeren beeld
Startprijs 190 EUR
Bronzen herdershond 5068
Bronzen herdershond
Startprijs 175 EUR
Beeld, hond 5069
Beeld, hond
Startprijs 50 EUR
Bronzen Arabier met musket 5070
Bronzen Arabier met musket
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Ch. Perron 5071
Bronzen figuur, Ch. Perron
Startprijs 350 EUR