Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U
Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.
Villeroy en Boch, 4-delig lampetstel, gedeeltelijk gerestaureerd
3 Kantonese porseleinen sierschotels(gekleurd). China eind 19e eeuw.Ø 24.5cm.
Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U
Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.
Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m
Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie