Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.
3 Delfstblauwe aardewerken borden met bloemendecor Hollands. 19e eeuws met randschade. Ø30cm.
Jugendstil noten wandkastje met prachtig Jugendstil snijwerk ca. 1900 65x50x14cm.
Bisquit porseleinen mini orkest, bestaande uit 8 figuren. paar kleine beschadigingen. Hoogte: 9 en 7cm.
2 Chinese borden eind 17e eeuw met voorstelling van 2 kemphanen. Haarscheurtje en minimale randbeschadiging. Taxatie van 2000 euro.
14krt. gouden vestzakhorloge ca. 1880, sleutelopwinding, cilindergang, achterkant gegraveerd. Incl. ketting en 2 sleutels
18krt. Gouden vestzakhorloge. ca.1880 secondenwijzer sleutelopwinding, ankergang. aan ketting
14krt. Gouden vestzakhorloge ca. 1900,cilindergang, achterkant gegraveerd met springend paard, met kroon en secondenwijzer
Hanger WG 750/000 met chocoladebruine tahiti parel 11mm en 35 briljanten 0.18ct,W/SI, 3.8gr.
Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.
E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U
Minitrix 12127 Zwitserse krokodil bruin/zilvergrijs. Geen originele verpakking.