Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

notenhouten tweedeurs vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Notenhouten tweedeurs vitrinekast met kuif ca. 1880 met 1 lade onderin, 2.30x1.30x0.54m

hangvitrine
Geen vanafprijs

eikenhouten hangvitrine kastje. Rond 1970

sofa
Resultaat: 200 EUR

Grote gestoffeerde mahonie bank ca. 1880. 83x192x90cm.

Parel ketting
Startprijs 99 EUR

Tahiti parel ketting,et kogelsluiting WG 585/000,parels ø8-10mm,L 42cm.

Parelketting
Startprijs 69 EUR

Akoya parel ketting ø6.5-7mm, L 43cm., met kogelsluiting GG585/000

Pareloorstekers
Resultaat: 29 EUR

Akoyaparel oorstekers,6.5mm.,GG585/000

Flacon
Resultaat: 130 EUR

Flacon met zilveren dop

7 diverse doosjes/kistjes
Geen vanafprijs

7 diverse doosjes/kistjes

Schilderij
Geen vanafprijs

Schilderij

Verzilverd vliegtuig
Geen vanafprijs

Verzilverd vliegtuig op poot eind 20e eeuw 23x18x12cm.