02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

Jugendstil schaal
Resultaat: 15 EUR

Vertinde jugendstil schaal ingelegd met tegel voorzien van bloemdecor

6 lepels
Resultaat: 15 EUR

6 Verzilverde lepels in cassette

Haardstel met vonkenvanger
Resultaat: 15 EUR

Messing haardstel met pook, tang, schepje, borstel en vonkenvanger

Doofpot
Resultaat: 15 EUR

Geelkoperen doofpot

Sigarettendoos met speeldoosje
Resultaat: 15 EUR

Sigarettendoosje met speeldoosje, 50er jaren. met intarsia inlegwerk

Tuinvaas
Resultaat: 15 EUR

Tuinvaas, voorstellend gevlochten mand H.36 cm. ø35 cm.

2 modelauto's
Resultaat: 15 EUR

1x Bburago schaal 1:24 Mercedes-benz 300SL(1954), 1 maal glazen 1:24 BMW 635 CSi.

5 treintjes + modelauto
Resultaat: 15 EUR

5 Modeltreintjes uit de DelPrado collectie en 1x 1:43 Solido 4561 Simca Chambord 1958.

Crucifix
Resultaat: 15 EUR

Ingelijste crucifix bol glas,ovale lijst. ca. 1910

hoedenrekje met hoed
Resultaat: 15 EUR

Houten hoedenrekje met hoed

Zuil
Resultaat: 15 EUR

Wit marmeren zuil. 72x22x22cm

cloisonné
Resultaat: 10 EUR

Cloisonné dekselpot en 6 tinnen lepels

2 Wandborden + 2 kruiken
Resultaat: 10 EUR

2 Wandborden, 2 kruiken en een pan

Diversen
Resultaat: 10 EUR

Diversen,w.o. glaswerk,bordjes,lamp,en houten doosje

Divers porselein
Resultaat: 10 EUR

Divers porselein,borden, kop en schotels, theepot, enz

Kolenkit + 2 strijkijzers
Resultaat: 10 EUR

Kolenkit en 2 strijkijzers

doos div.verpleegspulletjes
Resultaat: 10 EUR

Doos div.verpleegspulletjes

Pendule
Resultaat: 10 EUR

Notenhouten grootmoederstijd pendule. 22x47x15cm.

Steenvorm
Resultaat: 10 EUR

Houten steenvorm

tuinpot
Resultaat: 10 EUR

Tuinpot, voorstellend griekse pot. H.28 cm.

Servies
Resultaat: 10 EUR

Duits koffieservies 10 persoons