Notenhouten 1-gewichts regelateur Weens model met gedraaide zuiltjes en open gestoken kap. ca. 1890 goedlopend.
Massief eiken kussenkast rustend op bolpoten. Snijwerk in de kap en gepaneelde zijkanten, kussens op de deuren. 170x58x185cm.
Eiken Duitse staande klok ca. 1910. Deur met facet geslepen glas.190x53x27cm.
Eikenhouten buffetkast Henry II, Frankrijk ca. 1890. Deels gefineerd. 140x50x252cm.
Mahoniehouten Halve-maan etagere naar voorbeeld van 1910 gemaakt. Op 3-spant poot uitlopend op 3 leeuwenpootjes van messing. 76x115x38cm.
Porseleinen klok. Volksstedt Rudolfstadt , uurwerk. Gem. met gekruisde pijlen ca. 1900, div. beschadigingen. 35x17x15cm.
Art Nouveau klokkenstel van verschillende kleuren natuursteen met gedreven bronzen relief (beschadigd). Cond.: R
Scheepskist hindeloper beschilderd door Gerard Huttinga, ca.1950. 116x58x62cm.
Grenen kast met snijwerk in de deuren. 169x69x198cm. omstreeks 1970
6 Eikenhouten eetkamerstoelen ca. 1920 in gerestaureerde staat met goede bekleding.
Chinese bruidskast met 2 deuren en mooi strak beslag, 1.75x1.04x0.58m
5 biedermeier stoelen. Holland 1860 op gebogen poten met gestoken kuif.Massief mahonie
Eikenhouten Mechelse eethoek,met 4 stoelen 75x134x100cm.