Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Daniels, magere brug Amsterdam
Resultaat: 250 EUR

Gesig. Daniels, olieverf op paneel, mager brug Amsterdam 25x20cm. Cond.: U

B. Viegers, stadsgezicht
Resultaat: 250 EUR

Ben Viegers (Den Haag 1886 - 1947 Nunspeet), gemengde techniek op papier, stadsgezicht met gracht 18x26cm. Cond.: U

C.A. Assendelft
Resultaat: 250 EUR

Cornelis Albert Assendelft(1870-1945), pastel op papier, ploegende boer, 60x70cm Cond.: U

Frans Hoos, stadsgezicht
Resultaat: 240 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, stadsgezicht 40x50cm. Cond.: G

A. Herkemans
Resultaat: 225 EUR

A. Herkemans, wintergezicht, olieverf op linnen, 50x60cm

E. van den Burgh
Resultaat: 225 EUR

E.F. van der Burgh (15 maart 1929 Arnhem) , olieverf op paneel, haven Spanje 30x40cm Cond.: U

H.Frauenfelder
Resultaat: 225 EUR

Hendrik Frauenfelder (1885-1922 Alkemade), olieverf op paneel, dorpsgezicht 20x26cm. Cond.: U

schilderij, Unger
Resultaat: 225 EUR

Olieverf schilderij, Gesig. W.H.Unger, kermis Munchen,cond.uitstekend, 40x50cm.

Theo Wolvecamp,
Resultaat: 220 EUR

Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U

Picasso
Resultaat: 200 EUR

Gesig. Picasso, olieverf op linnen, Kubistisch portret. 50x70cm. Cond.: G

Gouache op papier, steenhouwers
Resultaat: 200 EUR

Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, voorstellend steenhouwers 60x82cm. Cond.: U

Stilleven met kruiken
Resultaat: 200 EUR

Onduid. gesig. (verm. Duits), gouache op papier, stilleven met kruiken 60x82cm. Cond.: U

v. Beek, stadsgezicht A'dam
Resultaat: 190 EUR

Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U

M. Rok, uitbloeiende kastanjes
Resultaat: 190 EUR

Gesig. M. Rok, olieverf op paneel, uitbloeiende kastanjes 22x18cm.

olieverf A. Franke
Resultaat: 180 EUR

Olieverf op paneel, abstract, A. Franke 178x133cm.

Gesig. F.B., landschap met koeien
Resultaat: 180 EUR

Gesig. F.B. (verm. Frans Baayens), olieverf op linnen, landschap met koeien 88x62cm. Cond.:G

Jean Martin
Resultaat: 150 EUR

Jean Martin, olieverf op linnen,klaprozen, cond.U 40x50 cm

Gesign. H.Hermans
Resultaat: 150 EUR

Olieverfschilderij op paneel, wintergezicht in vergulde lijst. Gesign. H.Hermans cond.goed, 27x18cm.

E. Rabbers, stilleven
Resultaat: 150 EUR

E. Rabbers (1875-1967), olieverf op doek, stilleven 17x23cm. Cond.: U

Jan Toorop, maria met kind
Resultaat: 140 EUR

Jan Toorop 1923, litho op papier ingekleurd, Maria met kind 26x22cm. Cond.: M

Hollandse winter
Resultaat: 135 EUR

Ongesig. olieverf op paneel, Hollandse winter 18x24cm. Cond.: U

Frans Hoos, boerenhoeve
Resultaat: 135 EUR

Frans Hoos (Den Haag 1884 - 1966), olieverf op linnen, boerenhoeve met knotwilgen 30x40cm. Cond.: G

Berthy
Resultaat: 125 EUR

Gesig. Berthy (Frankrijk ca. 1900), aquarel op papier, Art Nouveau damesportret, 30x18cm. Cond.: U

Alexander Gerardus Dieperink, carnavalsmaskers
Resultaat: 125 EUR

Alexander Gerardus Dieperink 1901 Amsterdam, Gouche op papier, kubistische voorstelling. 24x30cm. Cond.: U