Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R
Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G
Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G
Olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, ond. gesig.100x60cm
Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm
Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G
J.R. Wequalin, aquarel op papier, vrouwelijk naakt. 40x55cm. Cond.: G
Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U
Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G
Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R
Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R
G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G
Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G
Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G