Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

02. Januariveiling 2010

Veiling op vrijdag 8 januari 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

A. van Dijk, brug en rivier
Resultaat: 55 EUR

Gesig. A. van Dijk, olieverf op linnen, landschap met brug en rivier (Belgie). 35x45cm. Cond.: R

Robbers, landschap met bomen
Resultaat: 50 EUR

Gesig. Robbers, olieverf op linnen, landschap met bomen 40x80cm. Cond: G

Aquarel met potten
Resultaat: 50 EUR

Onduid. gesig. pastel op papier, stilleven met aardewerk. 48x33cm. Cond.: G

Wilde bomen
Resultaat: 50 EUR

Ond. gesig. olieverf op paneel, wilde bomen, 45x37cm. Cond.: G

Polderlandschap
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op linnen, polderlandschap met koeien, ond. gesig.100x60cm

Olieverf op linnen
Resultaat: 50 EUR

Olieverf op linnen, gesig. J. Pletser, landschap met korenschoven, 50x60cm

Johannes, boerenhoeve
Resultaat: 45 EUR

Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G

v. Kregten landschap met koeien
Resultaat: 40 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G

De Venne
Resultaat: 40 EUR

Gesig. De Venne, oude knipsel 19e eeuw, 23x18cm. Cond.: G

J.R. Wequalin
Resultaat: 36 EUR

J.R. Wequalin, aquarel op papier, vrouwelijk naakt. 40x55cm. Cond.: G

P.Horak
Resultaat: 35 EUR

Pavel Horak, olieverf op paneel, De Snoek. 28x68cm. Cond.: G

A. Sleeswijk, boerenhoeve
Resultaat: 35 EUR

Gesig. A. Sleeswijk olieverf op linnen, boerenhoeve met drenkput. 50x70cm. Cond.:U

Hockeren '45, boerderij
Resultaat: 35 EUR

Gesig. Hockeren '45, olieverf op linnen, boerderij met bomen. 40x50cm. Cond.: G

Poldergezicht met molen
Resultaat: 35 EUR

Ongesig. olieverf op linnen, Poldergezicht met molen. 30x40cm. Cond.: R

landschap met molen
Resultaat: 35 EUR

Olieverf op linnen,landschap met molen,40x50 cm. Cond.:U

E.Klausen, rivierlandschap
Resultaat: 30 EUR

Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R

A.S.G.Steinhage
Resultaat: 30 EUR

A.S.G.Steinhage, batik op zijde, clowns. 32x63cm. Cond.:G (oude aankoopprijs : 3.720 gulden).

Hofer, bloemstilleven
Resultaat: 30 EUR

G. Hofer, litho op papier, bloemstilleven ovaal. 82x38cm. Cond.: G

2 Pentekeningen
Resultaat: 30 EUR

2 Pentekeningen

Leo Lechevailier
Resultaat: 30 EUR

Leo Lechevailier, aquarel op paier, Yseut la Blonde, 26x40cm. Cond.: G

Prent van een meisje met pop
Resultaat: 30 EUR

Ongesig. Prent van een meisje met pop, 17x23cm. Cond.: G

gravure
Resultaat: 30 EUR

gravure. G van Scharenburg, winterlandschap. cond.: goed, 43x28cm.

Schilderij
Resultaat: 30 EUR

Onbekend ,heidelandschap, olieverf op linnen,60x80cm

ets, H.E. Roodenburg
Resultaat: 30 EUR

ets, H.E. Roodenburg, 1895, Den Haag, 42x50 cm.