Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.
Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.
Ring GG, 585/000, oplopend aan de bovenzijde. Opengewerkt met ovale aquamarijn. ø 60. ca 4,4 gr
Ring GG 585/000. Met in het midden een ovaal gefac. amethist ø 54. ca 3,6 gr
Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G
Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.