Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Zilver China
Resultaat: 240 EUR

Vier zilveren munten China (1 van 250)

Doosje munten
Resultaat: 50 EUR

Doosje met diverse munten en briefgeld.

2 Penningen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude penningen; 1x zilver ca. 77gr. "Volkswelvaart, het doel der maatschappij" en 1x Brons "Watersnood Tuindorp Oostzaan 1960" ø6,5-ø6cm. Cond.: R-G

Munten album
Resultaat: 30 EUR

Muntenalbum met diverse munten en penningen.

Klompje GG met collier
Resultaat: 85 EUR

Klompje, GG 585/000, ruw goud, ca 1 cm groot aan een fijn Gourmetcollier 750/000. ca 4,15 gr. Lengte 50 cm.

30 Religieuze hangers
Resultaat: 30 EUR

Diverse religieuze hangers 30 stuks

2 Trouwringen GG
Resultaat: 100 EUR

Twee trouwringen, GG, 585/000. Beiden wat bolle modellen. ø 58 en ø 59. Samen ca 5,9 gr.

Ring GG aquamarijn
Resultaat: 70 EUR

Ring GG, 585/000, oplopend aan de bovenzijde. Opengewerkt met ovale aquamarijn. ø 60. ca 4,4 gr

Armband cfe GG
Resultaat: 160 EUR

Armband GG 585/000, CFE model met geloof hoop en liefde bedel. Lengte 21 cm. ca 9,3 gr.

Ring GG amethist
Resultaat: 40 EUR

Ring GG 585/000. Met in het midden een ovaal gefac. amethist ø 54. ca 3,6 gr

Bloedkoraalcollier met GG slot
Resultaat: 375 EUR

Bijzonder mooi bloedkoralen collier 3 rijen, cylindervormige kralen. Aan de kralen zit een groot GG slot, 585/000, 5,2x3,2cm. De sluiting bestaat een filigrain ondergrond met daarop diverse ronde appl...

Collier GG Frans Gourmet
Resultaat: 500 EUR

Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten

Pennenarmband GG
Resultaat: 500 EUR

Pennenarmband, GG 585/000, met gepolijste en bewerkte schakels, om en om. Ca 14 mm breed. ca 27,6 gr. Lengte 19 cm. de armband is voorzien van 2 veiligheidsachtjes

6 Borden Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

50-Delig Frans servies
Resultaat: 135 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

7x Royal Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

Schotel met vissen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G

Hummel met speeldoos
Resultaat: 70 EUR

Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G

2 Chin. borden
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.