Twee oude mondgeblazen karaffen 20e eeuw. mosgroen met neutraal glas en matgelepen halzen 20xø12cm.
Grote facetgeslepen kristallen vaas 20e eeuw in zeer goede staat 30xø16cm. Cond.: G
Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G
Twee prachtige oranje glazen lampenkappen ca. 1900 met bloemdecor 19x22x22cm. en 18x20x20cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G
Kristallen karaf met 9 glazen ca. 1900 rondom gegraveerd 13-28cm. Cond.: G
Grote Murano glazen blauw-groene 5-hoekige schaal 2e helft 20e eeuw 10x27x28cm. Cond.: G
Oude Boheems kristallen fles met likeurglas, 1e helft 20e eeuw, rood kristal bewerkt met bloemenmotief. 23x7x7cm.,en 13xØ5cm., Cond.:G