Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Reclameprent, Blue Band
Resultaat: 60 EUR

Oude reclameprent Rie Cramer koopt heden Blue Band, reproductie op papier 42x28cm. Cond.: G

Cloisonne wierookbrander
Resultaat: 35 EUR

Antieke Chinees bronzen wierrookbrander met cloisonne en foo-hond op deksel, ca. 1900 in goede originele staat. 17x16xø145cm.

Bronzen deurklopper
Resultaat: 15 EUR

Oude bronzen deurklopper 20e eeuw 12x7x5cm. Cond.: G

3 Krissen (1 klein)
Resultaat: 100 EUR

Drie oude Indonesische krissen, 1x klein gemaakt van been in zeepaardjes-vorm 19-49cm. Cond.: G

Miniatuur been
Resultaat: 25 EUR

Oud benen miniatuur met damesportret (geschilderd), 2e helft 20e eeuw. 9x8cm., Cond.:G

Barometer
Resultaat: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Opgezette buizerd
Resultaat: 60 EUR

Opgezette buizerd op houten stam met ophangsysteem voor aan de wand, mooi exemplaar 73x49x47cm. Cond.: G

Opgezette eekhoorn
Resultaat: 70 EUR

Oud opgezet eekhoorntje met denneappel op stam in zeer goede staat 23x20x21cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Tuba, klein
Resultaat: 35 EUR

Oude vooroorlogse tuba "H. Schenkelaars Eindhoven, Leverancier van het leger", bedeukt 58cm. Cond.: R

Barometer
Resultaat: 30 EUR

Tafelbarometer ca. 1890 in Louis Quinze stijl van compositie metaal (goudgekleurd) Aneroid barometer 21x14x6cm. Cond.: G

Gietijzeren weegschaal
Resultaat: 30 EUR

Antieke gietijzeren weegschaal, gemerkt Gloria. In zeer goede staat 29xø20cm.

Prisma hanglampje
Resultaat: 20 EUR

Oud prisma glazen hanglampje met messing 20e eeuw 34xø10cm. Cond.: G

Bureaulamp, messing
Resultaat: 35 EUR

Oude koperen bureaulamp 20e eeuw in goede originele staat 64x43x25cm. Cond.: G

Kavel onderscheidingen
Resultaat: 50 EUR

Groot kavel oude/antieke onderscheidingen o.a; WO I, Duitsland, België etc. 8x25x10cm. Cond.: G

Prismen hanglamp
Resultaat: 70 EUR

Kleine prismenglazen zakkroonluchter met messing 20e eeuw. In Louis Quinze stijl 58xø24cm. Cond.: G

Plaquettes
Resultaat: 165 EUR

Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G

Aziatisch mini-kabinet
Resultaat: 120 EUR

Aziatisch mini-kabinet koperbeslagen 20e eeuw van teakhout met slot. Bovenin klep met opbergruimte, frontzijde twee deurtjes met daarachter 3 lades 25x36x24cm. Cond.: G

Messing kraantjeskan
Resultaat: 15 EUR

Messing kraantjeskan 19e eeuw 34xø17cm. Cond.: G

2 Bronzen vijzels
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen vijzels met stamper. 11xø11.8 cm. en 12xø12cm. Cond.:G

Grote lamp
Resultaat: 20 EUR

Grote moderne bronskleurige hanglamp 6-lichts 21e eeuw met bladmotief in zeer goede staat 72x65x65cm. Cond.: G

Blikken fluit
Resultaat: 10 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

6 Delen lakwerk
Resultaat: 45 EUR

Zes delen 19e eeuws beschilderd blik en hout; 2x Empire schalen ca. 1820, 1x Japans lakwerk met geisha's ca. 1900 en 4x tabletten beschilderd blik 19e eeuw 16-28cm. Cond.: G

4 Tinnen borden
Resultaat: 20 EUR

Vier 19e eeuwse tinnen borden waarvan twee met schrift. Allen in goede originele staat ø22-ø25cm. Cond.: G