Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (330x260cm.), blauw van kleur met rode omranding en prachtig medaillon in het midden. Lichte randschade, Cond.: G
Oud Perzisch kleed met aardetinten, zwart en blauw (1 kant zonder franjes) 185x110cm. Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.
Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G
Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G
Oud Perzisch kleed 200x120cm., creme met briekrood en oranje Cond.: R
Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (350x270cm.) met blauwe en roze omranding met een groot mediallon in het midden Cond.: R-G
Oude Perzische loper in aardetinten in goede staat 78x120cm. Cond.: G
Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G
Twee oude Perzische kleedjes; 1x Hamadan 60x90cm. en 1 deel van een kameelzak 62x56cm. Cond.: R-G
Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.