Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Afrikaans benen figuur
Resultaat: 35 EUR

Antiek ivoren beeldje voorstellend een vrouw met hoofdbedekking 10x7x4cm. Cond.: G

Vaasje, Wiener Werkstatten
Resultaat: 80 EUR

Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G

Schotel, Queng Long
Resultaat: 450 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel,18e eeuw, met geschulpte rand Queng Lang met landschapdecor, ø34.5cm., Cond.:G

6 Borden Petrus Regout
Resultaat: 15 EUR

6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...

50-Delig Frans servies
Resultaat: 135 EUR

50-Delig Frans keramieken restservies ca. 1930, gemerkt Obernai Faienceries Sarreguemines France. Geheel bestaand uit; 13x ontbijtborden, 13x maaltijdborden, 9x diepere borden, 1x grote ronde schaal, ...

7x Royal Kopenhagen
Resultaat: 30 EUR

7 Delen Bing en Gröndahl en Royal Copenhagen sierborden; 1x B en G Mothers Day 1980, 1x Choosing Christmas Tree 1979, 1x Christmas Holidays 1986, 1x Country Christmas 1973, 1x Merry Christmas 1983, 1x...

Schotel met vissen
Resultaat: 140 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Chinese schotel met tekens onder op de schotel, tevens bloemendecor oranje met groen (haarscheuren) 6xø31cm. Cond.: G

Hummel met speeldoos
Resultaat: 70 EUR

Oude Hummel figuur met speeldoos (Oh, Du Fröhliche), engel met kerstboom, in originele doos 14,5x8x8cm. Cond.: G

Makkums bord
Resultaat: 40 EUR

Groot Makkums keramieken sierbord ca. 1930 met bloemdecor (2 chips bij rand aan de onderzijde) ø34,5cm. Cond.: R

Aardewerk vaas
Resultaat: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

2 Gemberpotten
Resultaat: 375 EUR

Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.

Celadon vaas
Resultaat: 40 EUR

Keramieken celadon vaas 19e eeuw in zeer goede staat 18xø10cm. Cond.: G

2 Chin. borden
Resultaat: 110 EUR

Twee oude Chinese keramieken sierborden met krijgers te paard en te voet afgebeeld ca. 1900, 1 minimale chip ø32,6cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen trekpot met bloem-en gouddecor. In uitstekende staat. 10x17.5x10cm.

Chinees groen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G

Chinees beeld, 19e eeuw
Resultaat: 410 EUR

Groot Chinees porseleinen beeld 19e eeuw, voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder met staf. Rood met blauw decor 48cm. Cond.: G

Chinees trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 165 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws trekpotje met blauw bloemendecor. Chinees signatuur onder het deksel 9x15xø10cm. Cond.: G

Schotel, Fam. Rose
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse familie rose porseleinen Chinese schotel met bloemen-karper-en gouddecor , 2x chip uit de rand. ø28.cm., Cond.:R

Chinees trekpotje, 17e eeuw
Resultaat: 110 EUR

Chinees porseleinen 17e eeuws trekpotje, transition. Stukje uit het deksel van binnenrand en chip met haarscheur 12x16x11cm. Cond.: R

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

6 Borden, Rürstrand
Resultaat: 20 EUR

Zes Rörstrand porseleinen sierborden ca. 1900 met handbeschilderde figurenmotieven en gouddecor in goede staat ø21cm.

Porseleinen vaasje, Empire
Resultaat: 20 EUR

Handbeschilderd Empire vaasje ca. 1820 in goede originele staat 10xø6cm. Cond.: G

2 Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Twee terracotta 19e eeuwse borden. Geglazuurd en beschilderd 29-31cm. Cond.: G

4 Delen steengoed
Resultaat: 50 EUR

Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G