Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Kammer & Reinhard, negerpop
Resultaat: 90 EUR

Oude Duitse Kammer en Reinhard neger-babypop met glazen slaapogen en stoffen lichaam. Compositie hoofd, benen en armen 50cm.

6 Stoffen figuren
Resultaat: 35 EUR

Zes stoffen figuren; 1x Steiff eekhoorn 10cm. ca. 1950, 1x pinguin 9cm. (Steiff?), 1x Kat 19cm. (Steiff?), 1x Poes 12cm. (Steiff?), 1x Konijn 11cm. (Steiff?) en 1x Hondje 15cm. (Steiff) Cond.: G

Mohair Steiff haas
Resultaat: 30 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 65 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lisa, 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat. L.68cm.

6 Dinky Toys
Resultaat: 110 EUR

Zes oude Engelse Dinky Toys; 1x Volkswagen meccano Ltd, 1x Austin taxi meccano Ltd, 1x Jaguar meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Fire Engine meccano Ltd, 1x Dinky Super Toys Guy meccano Lts en 1x Nr. 34...

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 160 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.

Div. treinen en speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 75 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat

Doos speelgoed
Startprijs 20 EUR

Doos met diverse auto's o.a grote vrachtwagen met oplegger, 14 Matchbox autootjes, en ca.15 andere auto's en aanhangers van andere merken. Cond.:G

Schildpadpop Inge 29
Resultaat: 15 EUR

Oude Duitse schildpadpop Inge nr. 29 met originele kleding. Haarscheur in lichaam en hoofd Cond.: R

Duitse schildpadpop
Startprijs 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G

7 Duitse poppen
Startprijs 40 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Diverse tollen
Resultaat: 10 EUR

Diverse antieke tollen (12x), kloten (2x) en krijtborden (3x) 5-26cm. Cond.: G

2 Stratego spellen 1947 en 1949
Resultaat: 10 EUR

Twee Stratego spellen; 1x 1949 2e uitgave Smeets & Schippers compleet met bord (zwarte linnen band) en alle stukken op 1 rode na (houten voeten en rand afgesneden kartonnen) in redelijke conditie. Tev...

Gelimiteerde teddybeer
Startprijs 15 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer Nisbet England 1990 nr. 144-5000 in zeer goede staat 32cm. Cond.: G

Gelimiteerde teddybeer
Startprijs 15 EUR

Oude gelimiteerde mohair teddybeer "House of Nisbet special edition nr 1575-5000" in zeer goede staat 27cm. Cond.: G

Schilpadpop, Blondköpfchen
Resultaat: 60 EUR

Grote Duitse schildpad pop Blonköpfchen, maat 56 op hoofd en lichaam, met slaapogen in zeer goede staat

Schildpadpop Inge
Startprijs 15 EUR

Oude Duitse schildpad Inge met geschilderde ogen in zeer goede staat 24cm. Cond.: G

Büschow en Beck babypop
Startprijs 20 EUR

Oude Duitse Büschow en Beck celluloid babypop met vaste glazen ogen in goede staat (1 vinger is iets ingedrukt) 30cm. Cond.: G

2x Steiff, Mecki en Micki
Resultaat: 40 EUR

Twee keer mooie Steiff, Mecki en Micki ca. 1950/1960 met kunststof koppen en vilten lichaam in goede originele staat (kleertjes iets vies) 17cm. Cond.: G

Porseleinen popje
Startprijs 20 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

Cellba celluloid pop
Resultaat: 25 EUR

Oude Duitse Cellba celluloid meisjespop in goede originele staat met glazen ogen 35cm. Cond.: G

4 Duitse schildpadpoppen
Resultaat: 50 EUR

Vier oude Duitse schildpad celluloid poppen; 1x negerjongentje met geschilderde ogen 21cm. Cond.: G, 1x negermeisje met oorbellen 16cm. Cond.: G, 1x schildpad Inge met geschilderde ogen en schoentjes ...