Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafel
Resultaat: 110 EUR

Koperen Art Deco stijl piedestal met dikke glazen plaat en op de koperen voet 4 vierkanten 20e eeuw 89x40x40cm. Cond.: G

Spiegel in standaard
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten gekleurde standpsiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 150x57cm. Cond.: G

Bureau stoel
Resultaat: 190 EUR

Eikenhouten bureaustoel ca. 1920 met lederen zitting en rugleuning in zeer goede staat 87x57x53cm. Cond.: G

Bijzettafel, rond
Resultaat: 140 EUR

Prachtige empire bijzettafel (Cuba mahonie) 1e helft 19e eeuw met mooie voet. In goede originele staat 62xø69cm. Cond.: G

Dekenkist
Resultaat: 160 EUR

Vroege kleine eikenhouten dekenkist 18e eeuw uit Duitsland. Smeedijzeren beslag, geheel staand op originele sleepoten en origineel slot(sleutel mist). Lijstwerk van deksel professioneel gerestaureerd ...

Armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Iepenhouten empire stijl armleunstoel, 19e eeuw, met veloursstoffering in redelijke staat. 88x56x51cm. Cond.:G

Naaitafel
Resultaat: 190 EUR

Prachtige Hollandse notenhouten Willem III naaitafel, geheel staand op 4-spant poot ca. 1870. Mooi compleet binnenwerk en spiegel. In goede originele staat 72x50x40cm.

Halve maan tafel
Resultaat: 100 EUR

Antieke 19e eeuwse mahonie hout fineer halve maantafel met lade en bandintarsia op de poten en front. In goede originele staat. 74x116x56cm.

Halve maantafel
Resultaat: 190 EUR

Mahoniehout fineer wandconsole-tafel 19e eeuw met lade en gebogen front en geschulpt blad. In goede originele staat 82x62x42cm.

Sidetable met onderstuk
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x106x35cm. Cond.: G

Tafel linnenpers
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.

Sidetable teak
Resultaat: 80 EUR

Teakhouten sidetable met 2 lades 2e helft 20e eeuw in goede staat 75x40x110cm. Cond.: G

Eiken theetafeltje
Resultaat: 35 EUR

Eikenhouten theetafel op wieltjes, ovaalvormig met bewerkte opstaande rand en etage 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 59x69x50cm. Cond.: G

Notenhouten 2-deurs kast
Startprijs 250 EUR

Notenhout fineer Grunderzeit kast ca. 1880 met halve zuilen en laden in uitstekende staat 193x126x60cm. Cond.: G

Bijzettafeltje
Resultaat: 30 EUR

Oud wortelnoten fineer wijntafeltje, 2e helft 20e eeuw, met twee lades en drie spant poot met koperen leeuwenpoten. 62x42x38cm., Cond.:G

Eiken vitrinekast
Resultaat: 30 EUR

Goed onderhouden eiken 1-deurs vitrinekast 2e helft 20e eeuw met zijkanten met glas 179x76x37cm. Cond.: G

Armleunstoel
Resultaat: 100 EUR

Oude Engelse mahoniehouten armleunstoel in empire stijl, ca. 1950, in goede staat. 87x60x56cm.

Spiegel, goudkleurige lijst
Resultaat: 40 EUR

Rechthoekige decoratieve spiegel met goudkleurig hout bewerkte lijst en facetgeslepen spiegel 2e helft 20e eeuw 106x75cm. Cond.: G

Sidetable
Resultaat: 40 EUR

Oude mahoniehouten sidetable 2e helft 20e eeuw met 3 lades in zeer goede staat 77x120x35cm. Cond.: G

Damesbureau
Resultaat: 130 EUR

Mooi Engels mahoniehouten schrijfbureau met schrijfleder en tapstoelopende poten. 3 Lades met messing ringbeslag 2e helft 20e eeuw. Schrijfleder licht beschadigd 76x65x25cm. Cond.: G

Ingelegde commode
Resultaat: 220 EUR

Aparte Louis Quinze stijl commode met groen marmeren blad. Notenhout fineer, ingelegd met diverse houtsoorten aan het front en grote pronkvaas etc. Bronzen grepen en armaturen 20e eeuw in zeer goede s...

Tafeltje Queen Anne stijl
Resultaat: 70 EUR

Prachtige Engelse wortelnoten Queen Anne bijzettafel ca. 1900 met petit-point handwerk op het blad achter glas. In goede originele staat 54xø45cm. Cond.: G

Eiken kinderbed
Resultaat: 20 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit kinderbed met origineel matrasje ca. 1880 in goede originele staat 42x69x43cm. Cond.: G

Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Franse spiegel 19e eeuw met bewerkte lijst en facetgeslepen glas in originele staat 108x55cm. Cond.: R-G