Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G
Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G
Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G
Herbert Gurschner (1901 - 1975) ca. 1930, ingekleurde houtsnede, Toscane? 10x15cm., Cond.:G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G
Gino Marcotta 1935, seriegrafie op metaal, boom op metaal (paar krasjes) 76x55cm., Cond.:G
Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G
Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G
J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G
Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G
H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G
P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M
Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G
Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G
Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R
18e Eeuwse gravure 1741, "J.C. Philips ad virumdel et fecit 1741", gravure op papier, afbeelding van de Hollandsche Veenen na 't dorp Amsterveen te zien, met de wijze van het turf maken 29x17cm. Cond....
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571- 1646 Gelderland), ets op papier, Ditrio Trans isulana "Le Pays D'over-issele" 25,5x19cm. Cond.: G
Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G
Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571 - 1646), ets op papier, Zutphania Comitatus De Pays, comte et ville de Zutphen 26x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G
Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G
H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G
Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G