Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

Pastel, naakt
Resultaat: 300 EUR

Steinlen, Duitse School, pastel op papier, vrouwelijk naakt 20x34cm. Cond.: G

2 Strandgezichten
Resultaat: 45 EUR

Twee ongesigneerde strandgezichten met spelende kinderen, olieverf op paneel 9x7cm. Cond.: G

Gesigneerd H. Gurschner
Resultaat: 1.100 EUR

Herbert Gurschner (1901 - 1975) ca. 1930, ingekleurde houtsnede, Toscane? 10x15cm., Cond.:G

C. Cornelisz, stilleven rozen
Resultaat: 225 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met rozen 13x18cm. Cond.: G

Gino Marcotta 1935
Resultaat: 85 EUR

Gino Marcotta 1935, seriegrafie op metaal, boom op metaal (paar krasjes) 76x55cm., Cond.:G

Zaran Gera
Resultaat: 30 EUR

Zaran Gera 1915, olieverf op paneel, mansportret 34x45cm. Cond.: G

Schilderij Voigt, panorama Berlijn
Resultaat: 50 EUR

Gesigneerd Voigt Berlijn 20e eeuw, olieverf op linnen, panorama Berlijn 44x124cm. Cond.: G

Schilderij, B. Korf
Resultaat: 20 EUR

Chris B.Korf, ca.1930, olieverf op linnen, boeren interieur met figuren. 50x60cm., Cond.:G

Schilderij, Burghoorn
Resultaat: 60 EUR

J. A. Burghoorn ca. 1910 (Jurrien Adrianiss Burghoorn Delft 1879 - 1950), olieverf op linnen, riviergezicht met man in zeilboot 67x37cm. Cond.: G

2 Etsen
Resultaat: 10 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G

H. Hermans, winter
Resultaat: 30 EUR

H. Hermans (Duitse School), olieverf op paneel, wintergezicht met roeiboot 18x27cm. Cond.: G

P. Schulz Schwieder
Resultaat: 30 EUR

P. Schulz Schwieder, vaas met bloemen, verf laat op sommige plaatsen los 47x36cm. Cond.: M

Modern schilderij, 80-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd jaren 80, olieverf op paneel, moderne compositie 33x33cm. Cond.: G

Aquarel, bloemmotief
Resultaat: 130 EUR

Henry dee 20e eeuw, aquarel op papier, wilde bloemen 75x60cm. Cond.: G

Aquatint, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Monogram M. 19e eeuw, aquatint op papier, portret Lady Melbourne 18x23cm. Cond.: R

Gravure Amsterveen
Resultaat: 25 EUR

18e Eeuwse gravure 1741, "J.C. Philips ad virumdel et fecit 1741", gravure op papier, afbeelding van de Hollandsche Veenen na 't dorp Amsterveen te zien, met de wijze van het turf maken 29x17cm. Cond....

Kleinere kaart Gelderland
Startprijs 20 EUR

Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571- 1646 Gelderland), ets op papier, Ditrio Trans isulana "Le Pays D'over-issele" 25,5x19cm. Cond.: G

Litho met pamflet, Bervoets
Resultaat: 150 EUR

Fred Bervoets, lithografie handgesigneerd fantasievoorstelling (litho en affiche) 52x68cm. Cond.: G

Losse kleinere kaart Zutphen
Startprijs 20 EUR

Antieke landkaart Petrus Keerius Coelavit (Pieter van den Keere, Gent 1571 - 1646), ets op papier, Zutphania Comitatus De Pays, comte et ville de Zutphen 26x20cm. Cond.: G

Ongesigneerd schilderij, boten
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, diverse boten bij de kust 24x10cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 350 EUR

Ondfuidelijk gesigneered ca. 1930 (Belgische School?), olieverf op paneel, boerin met koe bij rivier 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, H. de Groot
Resultaat: 120 EUR

H. de Groot 1872 Havelle, olieverf op paneel, vaasje met rozen 22x24,5cm. Cond.: G

Pieter Vierhout, Provence staand
Resultaat: 150 EUR

Pieter Vierhout (Almelo), olieverf op linnen, Provence dorpsgezicht 70x90cm. Cond.: G