Twee zilveren theeglashouders, opengewerkt en deels niëllo 875/000, samen ca. 160gr. 10xø6,5cm. Cond.: U
Antieke zilveren, 800/000, tafelstrooier op grote ronde voet met allegorische voorstellingen. ø Voet 5,5cm Hoogte 10 cm. Keur; Z. ca 87 gr. Cond U
Ovale zilveren, 925/000, dienschaal met uitgezaagde opstaande rand. Z1 gekeurd. 32x22x5,5cm, ca 302 gr. Cond U
Geslepen kristallen theebus op stervormige voet, met zilveren, 835/000, stop. MT: J.M.van Kempen en Zn Voorschoten, ca. 1870, 19xø8cm.
Kavel divers plated 20e eeuw o.a; servetringen, sleef, lepel, bordje, eierdop, cassette, lepels en vorken Cond.: G
Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.
Cameehanger, met GG 585/000 getorste rand. Mooie duidelijke voorstelling.ø 26x22mm. Aan de hanger zit een double anker collier, lengte 60 cm.
Hanger/Broche GG, 585/000, in de vorm van een schild, met zilver-vergulde achterzijde. Ca 1880. In het midden een ovaal zwart emaille gedeelte met gouden bloemafbeelding. Aan de boven en onderzijde ve...
Broche GG, 585/000, met zilveren achterzijde. Rond 1880. Schildmodel met in het midden een gouden ovale afbeelding van een bloem in zwart emaille. De randen van de zijn bewerkt met enkele bloemen en g...
Collier 5 rijen Tourmalijn met antieke GG 585/000 sluiting. Grote ronde sluiting, ø 37 mm, met fijne bewerking en plaatapplicaties, voorzien van 5 rijen zwart geaderd tourmalijn. Lengte 38 cm.
Hematiet collier met GG, 585/000 slot en 25 GG 585/000 bolletjes. Gefacetteerde hematietkralen ø 14 mm. met om en om een GG bolletje, ø 3 mm, en een bolsluiting ø 12 mm. Lengte 42 cm
Goud op zilveren oorhangers met robijn en diamant. Antieke oorhangers met een bloemachtige oorsteker waaraan een peervormig stukje zit. Daaraan zit een chatelaine-achtig stuk met een ovale robijn en v...
Camee hanger GG 585/000 en Camee oorhangers GG 585/000. Bewerkte hanger met draaibaar gedeelte met aan een zijde een camee en aan de andere zijde een hematiet. Daarbij een paar oorhangers met kleine o...
Hanger en collier GG 585/000, met mooie uitgesneden camee. De bovenszijde van de hanger is mooi uitgwerkt. Het geheel is bevestigd aan een fijn GG 585/000, gourmetcollier. Lengte 47 cm. ca 3,4 gr
Vier ringen, GG 585/000. Een trouwring, breed model, ø 63, een ring met parelmoer en kleine 8/8 diamantjes ø 53. Een ring met smaragd en 8/8 diamantjes, ø 54, en een ring met blauw saffier en 8/8 diam...
Twee ashangers, GG, 585/000, een hart, 16x14,5mm, en een kruis, 23x15mm. Beiden gepolijst. Totaal ca 5 gr.
Hollands zilveren, 835/000 miniatuur, twee mannen, Amsterdam. ca 14 gr. Cond U
Zilveren, 835/000, groentelepel met gecontourneerde steel, fraai en scherp gegraveerd aan voor-en achterzijde. MT: J.W.Tanner Amsterdam ca. 1878. L.27cm., ca.85gr.
Zes Hollands zilveren, 835/000, theelepels met tapstoelopende gegraveerde steel, bekroond met pijnappel. MT: J.M.Visser, Steenwijk, midden 1900. Lengte 10,5 cm. ca 54 gr. Cond U
Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...
Kristallen theebus, olijfslijpsel, met zilveren, 835/000, stop voorzien van zeer fijne perlerand. Hollands gekeurd. ø 7 cm. Hoogte 17 cm. Cond U
Zilveren broche, 835/000, met RG bewerking. Ovaal midden met RG bloembewerking en aan weerszijden een stuk met bolletjes bewerking en RG bandje.( 38x19mm) Eind 19e eeuw. ca 4,1 gr.
Rijkelijk geslepen ronde kristallen schaal met Hollands zilveren, 835/000, hengsel met parelrand. Jaarletter H: 1942. MT: Antonius frederiks, Nijmegen. ø 21 cm Cond U
Sterling zilveren comfoor, ajourgezaagde rand Engeland Z2 gekeurd 835/000 ca. 483gr. 17,5x11,5x5,5cm. Cond.: U