16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

3 Zilveren lepels
Resultaat: 25 EUR

Zilveren bonbonschaal
Startprijs 280 EUR

Zilveren, 835/000, bonbonschaal met staande knorren op rechthoekige voet en voorzien van een hengsel. MT: W.Schutter, Groningen ca. 1838, 11x13x15cm., ca. 183gr.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Zilveren jamlepel
Startprijs 25 EUR

Zilveren jamlepel met fraaie bloemsteel met haak. MT: B.W.van Eldik, Zutphen ca. 1920, L.7cm., ca. 34gr.

Zilveren golfspeler
Startprijs 40 EUR

Zilveren miniatuur van een golfspeler. H.7cm., ca. 34gr.

6 Zilveren bekertjes
Startprijs 150 EUR

Zilveren olielamp
Resultaat: 185 EUR

Stel zilveren wolmandjes
Startprijs 200 EUR

Stel ajourgezaagde zilveren, 835/000, wol- of kluwenmandjes met parelrand. Sheffield ca. 1905, 5xø10cm., ca.121 gr.

Zilveren theecomfoor
Startprijs 160 EUR

Zilveren reisbestek
Startprijs 300 EUR

Zilveren poederdoos, 835/000
Startprijs 40 EUR

Zilveren poederdoos 835/000, begin 1900, ø8cm. 1cm. dik

Zilveren mes, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws mes aan zilveren heft met gegraveerde afbeeldingen van Kaïn en Abels offer en bekroond met een hond, rug met initialen EC, toegeschreven aan MT: Louis Marchand Amsterdam, ca.1760, L.20cm.

2 Zilveren vleesvorkjes
Startprijs 70 EUR

Stel antieke zilveren, 835/000, vleesvorkjes met gecontourneerde steel en fraaie Biedermeier graveringen op de bak en de steel. MT: T.L.Uriot Amsterdam ca.1863, L.17cm., ca. 36gr.

6 Zilveren vingerdoekringen
Resultaat: 80 EUR

Zes fraai gegraveerde en genummerde zilveren, 835/000, vingerdoekringen, in origineel etui. Als nieuw. MT: C.F.Wever Schoonhoven ca.1920, 2xø2.5cm.

Reismes, zilv. heft
Startprijs 240 EUR

Reismes met fraai gegraveerd zilveren heft, stalen lemmet gemerkt Leiden ( twee gekruiste sleutels) in een hoornen schede met zilveren punt en rand. MT: J.v.Straaten Hoorn ca. 1860, L.18cm.

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 60 EUR

Ronde zilveren, 835/000, naaldenkoker met Biedermeier graveringen en lengtegroeven, voorzien van schuifdop met omwikkelde slang. MT: Frederik van Baaren Schoonhoven ca. 1860, L.10.5cm., ca.16gr.

Zilveren theeschep
Resultaat: 35 EUR

Zilveren, 835/000, theeschep met vleugelbak en gecontourneerde steel, beiden met scherpe en fraaie graveringen. MT: J.H.Tanner Amsterdam ca. 1858, L.9cm., ca. 10gr.

Zilveren gembercouvert
Startprijs 80 EUR

Zilveren pasteischep
Startprijs 60 EUR

Antieke zilveren, 835/000, pasteischep met gecontourneerde steel. Bak en steel deels gematteerd en fraai en scherp floraal gegraveerd. MT: A.Kuylenburg Schoonhoven ca. 1880, L.19cm., ca. 36gr.

2 Delen + zilv. lepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren vork
Startprijs 40 EUR

Zilveren, 835/000, vork met fraaie florale opengewerkte steel. MT: M.Anse Letland. L.18.5cm., ca.36gr.

Zilveren kinderlepel
Startprijs 30 EUR

Zilveren, 835/000, kinderlepel, Haags lofje, inscriptie achterzijde van de steel "Marijke"Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930, L.14cm., ca.28gr.

Zilveren strooilepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren, 835/000, strooilepel met ovale gedreven en ajourgezaagde bak en gedreven gecontourneerde steel. Keurkamer Rotterdam, onduidelijk MT. ca. 1845, L.17cm., ca.27gr.

Zilveren strooilepel
Startprijs 90 EUR

Zilveren, 835/000, strooilepel met gedreven Gotische geschulpte bak en gedreven gecontourneerde steel. MT: J.L.Kroymans, Oss/Schijndel ca.1847, L.15cm., ca. 23gr.