Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.
Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.
Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.
Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.
Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.
Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.